Ile dokładnie kosztowało rozbite audi Szydło? "Skandalem jest zniszczenie tak drogiego pojazdu w dwa miesiące"

| Aktualizacja:

Wiemy, kiedy zostało kupione rozbite audi premier Szydło i ile dokładnie na nie wydano. "Limuzyna kosztowała ogromny majątek - ponad 2,5 mln zł" - ujawnia poseł PO Krzysztof Brejza. A co zapisem danych z komputerów aut z kolumny? Dziennik.pl dotarł do pisma, które parlamentarzysta Platformy otrzymał od pełniącego obecnie obowiązki szefa BOR pułkownika Tomasza Kędzierskiego.

wróć do artykułu
  • ~egzor
    (2017-04-09 14:43)
    Niech lata ta pani na miotle. Nauki pobierać może w szkole egzorcystów abp Hosera
  • ~szandor
    (2017-03-24 23:35)
    Biedaczyska jak kupowali, pewno ich te Niemce oszwabili...a może kupowali od handlarza
  • ~obserwator
    (2017-03-11 08:01)
    Jakoś nikt nie zastanawia się nad stratami sprzedaży przedsiębiorstw po cenie mniejszej niż ich zysk roczny - nap. PZU- kupione przez spółke z kapitałem 1 euro, Bank Sląski i inne.
  • ~j10
    (2017-03-10 17:16)
    Samochód nie miał ubezpieczenia AC!!!!
  • ~krzyhoo1
    (2017-03-10 16:59)
    Polska to kraj stosunkowo biedny jak na standardy UE, a w dodatku wolny od zagrożeń zewnętrznych i wewwnętrznych skierowanych na czołowych przedstawicieli władzy. Stąd też zakupy najdroższych samolotów świata Gulfstream G550, jakby prez. Duda był prez. USA, czy limuzyn pancernych Audii A8, jakby Beata Szydło była kanclerzą Niemiec, jest marnotrawieniem publicznego grosza, a ponadto wyrazem bufonady i pogardy dla rodaków, którzy nie mają średnich dochodów jak Amerykanie czy Niemcy.
  • ~Johny Walker
    (2017-03-09 18:28)
    tak będzie wyglądała Polska po rządach Pis-bolszewików.Podła zmiana.!!!
  • ~
    (2017-03-08 17:03)
    Łapy precz od pieniędzy podatników rozpasańcy. Niech ta Pani jeździ sobie nawet do diabła ale za swoje pieniądze. Łapy precz rozpustnicy, fałszywi święci od naszych pieniędzy. A za szkody zapłać też z własnej kieszeni. Co nie wiedziałaś, że w mieście jeździ się ostrożnie?
  • ~Z wioski
    (2017-03-07 17:19)
    Czego Brocha jak chce sie pokochac jezdzi do swojego chlopa pancer limuzyna kierowca obstawa glina na trasie to ogromne koszta a taniej by bylo jak Brochy chlop by na woheende wskoczyl w pociag i przyjechal na bara bara do Warszawy i w niedziele po mszy po obiedzie i moze po ba..........bara w pociag i do pod Krakowskiej wiochy spowrotem
  • ~Dr J.E. Baka
    (2017-03-07 10:56)
    BEATA SZYDŁO = BOGATA SZYBKO
  • ~ser
    (2017-03-06 17:11)
    Wszystko ok, skandal jest z tą limuzyną, ale.... Brejza jest najmniej uprawniony do oskarżania kogokolwiek. Pamiętamy cytat: Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". Poczytajcie sobie o tym, jak Brejzowie trzęsą Inowrocławiem od lat.. I obejrzyjcie ostatnie "Państwo w państwie" pokazujące, że nikt im nie podskoczy..
  • ~pesymista
    (2017-03-06 13:11)
    Czy na pewno był ubezpieczony? Nie jestem tego taki pewien.
  • ~helena
    (2017-03-06 11:44)
    Posłowi brejzie radziłabym się zająć ich aferami,bo jakoś w tej materii nie jest tak dokładny ,a ma w czym wybierać!!! zaś sprawa wypadku to sprawa prokurator,ow a nie Brejzy!!!!!!!!!!!
  • ~Nick
    (2017-03-06 11:26)
    Super! jezdzili tym rozbitym Audi dalej, zeby zafalszowac czy skasowac zapisy w pamieci. Ludzie! Walnijcie sie w te swoje puste lby! I co to za straty, samochody sa ubezpieczone?
  • ~autor nieznany
    (2017-03-06 09:04)
    dziennik zajmuje sie propagandowymi bzdurami wydumanymi przez przyglupow z po
  • ~tor
    (2017-03-06 08:46)
    Skandalem jest w ogóle wszystko co dzieje się z podrózami samochodami przez VIP-ów Nikt nic nie wie ,w razie czego uciekają z miejsca wypadku , niszczą dowody s,składają fałszywe zeznania itd .a najgorsze jest to ,że są kryci przez siedzacych na tylnych kanapach
  • ~Adolf Kaczynski
    (2017-03-06 08:41)
    Ciemna PISSowska masa zaczela znowu swa propagande botowa... Ta zaklamana partia tego kaczego nieudacznika poprostu nie wstydzi sie klamac suwerenowi w twarz. No ale tak to jest z PISSo-faschystowska propaganda, na niemcow pluc a zachowywac sie jak gebelsowskie pieski.
  • ~And
    (2017-03-06 08:13)
    Ale bzdura. Zapisy z uszkodzonego pojazdu są. Przecież nie jeździł. I to są najważniejsze dane. BOR ma ograniczoną ilość pojazdów - to używają to co mają. PO znowu manipuluje.
  • ~Igor
    (2017-03-06 07:18)
    Czym jest obecnie sprawa z zegarkiem posła Nowaka przy codziennych informacjach na temat mataczenia obecnie rządzących?
  • ~klarneta
    (2017-03-06 07:05)
    Rzad kretaczy, prawdy sie nigdy nie dowiecie.
  • ~Kasia
    (2017-03-06 06:45)
    Już 90 miliardów zadłużyli to ich stać na na następne maszyny przecież oni nic nie dokładają nawet nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody zapłacą ci co pracują muszą pracować więcej i za niższe wynagrodzenie.

Może zainteresować Cię też: