Brejza oskarża: kierowca Macierewicza nie był badany na trzeźwość, uciekł z miejsca wypadku [MAMY DOKUMENT]

| Aktualizacja:

Poseł PO Krzysztof Brejza wydaje się prowadzić własne śledztwo w sprawie wypadku, w którym brał udział samochód ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Teraz parlamentarzysta oskarża kierowcę szefa MON.

wróć do artykułu
  • ~Kezysztof
    (2017-04-01 09:44)
    No to zaczęło się ! powoli pisowcom zaczyna nalewać do uszu jak mówi porzekadło. Po wystraszonych bużkach u niektórych już widać że zajrzało w oczy widmo rychłego utracenia władzy i co wtedy ? Ktoś za te draństwa będzie musiał odpowiedzieć .
  • ~gregor
    (2017-02-21 18:38)
    posel Brejza powinien sie gruntownie podszkolic z zakresu przewozenia Vipow a potem pisac glupoty ale on tak ma to widac z jego "inteligentnej inaczej facjaty" BOR ma ustawowy obowiazek natychmiast ewakuowac osobe ochraniana ale tego Brejza nie rozumie to zbyt trudne dla jego "wibitnej inteligencji"
  • ~MariolkaK
    (2017-02-19 12:21)
    Brejza błaźnie ,twoje życie i twoich kolegów to walka z PIS i Kaczyńskim marny pyłku... Żałosne...
  • ~nitra
    (2017-02-18 22:38)
    A Brejza był badany przed oskarżeniem ? Przypuszczam, że ta łajza była mocno nawalona !
  • ~byly wyborca PO
    (2017-02-18 14:43)
    Brejza - co to za nazwisko ? Oskarza ? on chyba z PO , wiec smietnik historii czeka . Ile można tak codziennie wprowadzać haos i dezinformacje? Wyborcy was ocenia.
  • ~myszka
    (2017-02-18 11:58)
    Za ucieczke z miejsca zdarzenia kierowca powinien mieć postawione zarzuty karne. Tym bardziej, że sprawca jest znany z imienia i nazwiska a nie udzielenie pomocy poszkodowanym powiększa jego winę ! Kiedy prokuratura wojakowa przedstawi sprawcy zarzuty. W Oświęcimiu wystarczyło kilka godzin, prawda ?! I co na to pan Ziobro, minister nadzorujący prokuraturę ?!
  • ~pot fox
    (2017-02-18 09:44)
    Ten Brejza to od WSI jak Bronisław K. ???? Kiedy ich wreszcie rozliczą ????
  • ~brejzapol
    (2017-02-17 13:55)
    pan brejza przewidzial ten wypadek i byl tam na miejcu i wszystko wiadzial jako swiadek czyzby byl jasnowidzem
  • ~telewic
    (2017-02-16 20:09)
    Skoro był "napity", to było to jedyne wyjście, sp...... z miejsca wypadku!
  • ~Goja
    (2017-02-16 18:32)
    Antek powinien odpowiadać za ukrycie pijanego kierowcy który spowodował katastrofę w ruchu lądowym (mienie wielkiej wartości) współsprastwo oraz sprawstwo kierownicze.Winien odpowiadać też przekroczenie uprawnień 231 kk.A poza tym skierowany winien być na badania psychiatryczne aby dowiedzieć się czy może ponosić odpowiedzialność karną bowiem istnieją uzasadnione obawy co do jego poczytalności.
  • ~mateusz kodorasta
    (2017-02-16 16:42)
    Bryndza , czy łajza jak mu tam ?
  • ~Radio Marija
    (2017-02-16 15:42)
    No to co ,ze mieli wypite...to było wino mszalne od Rydzolka, a wiec...nie maja grzechu....
  • ~Helmut
    (2017-02-16 15:22)
    Audi, pancerne auto? Niech wreszcie wypowie się producent tego auta, potwierdzi, że auto naprawdę zbudowano jako pancerne. Milczenie jest dowodem na to, że auto nie odpowiada kryterium pancernego i w ogóle to wstyd, że takie auto przy prędkości 50 km/h uległo kompletnemu rozbiciu.
  • ~andrzej
    (2017-02-16 14:58)
    Uciekł przed Brejzą bojąc się , że za nim biegnie Szczerba z Pomaską.
  • ~suweren
    (2017-02-16 11:50)
    No to teraz wiemy dlaczego pan aazimierz i Antonii zwiali z miejsca wypadku....poprostu MIELI WYPITE !!! Ciekawe czy Płaszczak i "jego" policja podejmą odpwiednie kroki...czekamy !
  • ~janusz
    (2017-02-16 08:47)
    PO to szambo co drugi to ćpun i złodziej (szperacz).
  • ~Nur
    (2017-02-16 08:36)
    Brawo p.Brejza. Tak trzymać i nie odpuszczać. Nie bać się jazgotu pis dzielców. Prawda się obroni. I choćby po latach a winni zostaną surowo ukarani. I nietylko za to..
  • ~plaszczak
    (2017-02-16 07:32)
    Hej komunistyczne PIS trolle wasz oficer prowadzacy z moskwy [Antoni M ] liczy na wasza lojalnosc . Do ataku wszystkie chwyty dozwolone.......
  • ~Wiesio 13
    (2017-02-16 07:26)
    Plaszczak nie sciga uciekiniera z miejsca wypadku? Pan Kazimierz to sprawdzony towarzysz i jako byłemu zaufanemu kierowcy gen. dywizji Michała Janiszewskiego, członka Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego i szefa gabinetu gen. Wojciecha Jaruzelskiego,to jakaś policja może co najwyżej-skoczyć. Kierowca Macierewicza komunistyczny chorazy awansowany przez Macierewicza do kapitana- Kazimiesz to agent Komuny, wierchuszka PIS chroni komuchow ! Cala Polska z was sie smieje pisowcy :komunisci,ubecy,prokuratorzy stanu wojennego,misiewicze etcetera.....Obnizyl jemu pensje ? Ciekawe jak mu wylicza emeryture za okres pracy w organach PRL. Bartosik ,Piotrowicz, Kryze - ci ludzie trzymaja sie kupy i znalezli spokojna przystan pod skrzydlamii PiS-u. Rzadzi nami ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTEPCZA !!!
  • ~Świry
    (2017-02-16 06:44)
    O matko a po kraksie auta prezydenta komorowsliego pasażerka trafiła do szpitala a piraci i "dziennikarze" olali sprawę