Błaszczak do dymisji po wypadku premier Szydło? "Miarka się przebrała"

| Aktualizacja:

Poseł PO Krzysztof Brejza złoży interpelację w sprawie wypadku, w którym została poszkodowana premier Beata Szydło. Domaga się w niej dymisji ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka.

wróć do artykułu
  • ~koli holi
    (2017-02-19 14:02)
    BŁASZCZAK DO DYMISJI ? NA PEWNO NIE , A KTO BĘDZIE WYCIERAŁ TYŁEK KACZCE ???????????????????????????????????????????????????????????????
  • ~uszatek_2
    (2017-02-16 21:43)
    Ciągle odbywa się ta sama "szopka" w wykonaniu PiS-u. Przed katastrofą smoleńską też były czystki w 36 Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego !!! Piloci FACHOWCY byli zwalniani a także sami odchodzili ze służby !!! Przyczyną była niechęć do nich śp. Lecha Kaczyńskiego, gdyż pracowali dla opozycyjnych poprzedników (..?) ! Ci piloci , którzy zginęli na skutek bałaganu i braku odpowiedzialności decydentów TAKŻE BYLI PRZEMĘCZENI (tak jak kierujący samochodem premier Szydło..) , gdyż kilka godzin wcześniej wrócili z rejsu (chyba do Gdańska) , a o locie do Smoleńska dowiedzieli się niedługo przed wylotem z Warszawy...itd. itp...! Jak widać OBECNA WŁADZA , co wynika niestety z artykułu powyżej DZIAŁA DOKŁADNIE TAK SAMO - narażając NA SKUTKI SWOJEGO BRAKU WYOBRAŹNI i NIECHLUJSTWA osoby najważniejsze w państwie jak i zwykłych OBYWATELI !!!! Mam nadzieję, że po tej medialnej publikacji obaj panowie tj. Błaszczak i Zieliński - jeśli mają odrobinę klasy i honoru (...?) PODADZĄ SIĘ NATYCHMIAST DO DYMISJI ..!!!!!!!!!!!! Takiego politycznego chuligaństwa jeszcze w polskiej polityce nie było..!
  • ~nie dla totalnej oPOzycji
    (2017-02-15 22:26)
    Psy szczekają a karawana jedzie dalej...
  • ~Robert
    (2017-02-15 18:43)
    Błaszczak nie odejdzie od koryta, zbyt długo na nie czekał
  • ~Bul
    (2017-02-15 11:14)
    Pana Blaszczaka pisaku pocaluj w tylek ponizej pasa
  • ~Harry Potter
    (2017-02-14 22:28)
    Czy nikt z pisowców nie rozumie że należy chronić życie premiera nawet kosztem życia innego kierowcy i na tym polegał ten błąd że kierowca pancernego Audi Zamiast jechać prosto staranować Seicento. przywalił w niewinne drzewo
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2017-02-14 16:57)
    Brejza ty sobie możesz dymisjonować ministrów cieniasów, bo siedzą na dopach i nic nie robią ! Ani nawet smrodu nie czuć ? Czyżby cały czas tylko donosili ?
  • ~ja ja wol
    (2017-02-14 16:53)
    To czego chce ten Łajza, bo ja nie kapuję ! A był już w ambasadzie niemieckiej, czy czeka POd drzwiami na zaproszenie ?
  • ~jerzy
    (2017-02-13 18:32)
    Brejza a twoja Platforma Oszustow nie miala czasu zeby ulepszyc BOR. A zwalniac to mozesz swoja ciotke ze nie nalala ci dopustego lba oliwy
  • ~Trzustka
    (2017-02-12 16:41)
    Przychodzi Kostucha do Jarka, przebrała się miarka
  • ~goc
    (2017-02-12 11:14)
    oczywiście że Błaszczak gdyby był człowiiekiem honoru to podałby sie do dymisji, bo widać ewidentnie że nie nadaje się na takie stanowisko, ale gdzie tam, no i do tego robienie z rodaków idiotów to weszło mu już w krew, auto z p, Szydło jechało 50 km /godz stwierdził z całą mocą swojego autorytetu i stanowiska pan "minister Błaszczak ha ha ha
  • ~Draakul
    (2017-02-11 23:37)
    Co wy ludzie bredzicie. Gosc skrecal w lewo! Skoro jeden go wyprzedzil to niemozliwe zeby nie wnikal w lusterko czy jakis jeszcze nie jedzie - nie widzial, znaczy ze predkosc byla nadmierna, tego drugiego z kolumny. Poza tym ten co jedzie z tylu chyba patrzy do przodu? a moze kierowcy rzadowi to slepe .... ? Cisnie zgnilym jajem az w oczy szczypie. A pan posel PO jaki troskliwy.. LOL
  • ~suveryn
    (2017-02-11 19:08)
    ....Oj,- cos Wszechmogacy w niebie nie lubi tej dojnej zmiany....nastepne ostrzezenie...prezesie...!? A płaszczaka bym juz dawno wykopał...
  • ~Arkadiusz
    (2017-02-11 18:57)
    Brejda głupek i zadymiarz.
  • ~obserwator
    (2017-02-11 17:16)
    Przy tej szybkości kierowca nie powinien zbyt mocno skręcać w lewo, tym samym nie uderzył by w drzewo.Kierowca powodujący kolizję mógł by zostać odrzucony z powrotem w prawo i nic być może się nie stało.
  • ~POdczerwience
    (2017-02-11 17:16)
    POlszewiki a co z BELZEBUBEM i tym cyrografem na dekturze
  • ~naimianinman
    (2017-02-11 17:12)
    CZY TE STARE SIEICIENTO MJAŁO CHOCIAŻ HAMULCE
  • ~ewa koby
    (2017-02-11 16:58)
    ewa koby ministerin obrony niemiec von L tez nie wracala hiper nowoczesnie wojskowym spoznionym helikopterem ale bombowcem z 2 wojny swiatowej
  • ~janusz
    (2017-02-11 16:39)
    Ten z PO debil niech się zamknie .
  • ~maria
    (2017-02-11 16:29)
    ciekawi mnie interesowaniw sie p sowy i budki ta katastrofa ------od wczoraj slysze przyznanie sie mlodego czlowieka i sluchania muzyki w czasie jazdy ---potwierdzane tez przez komendata policji ---a dziasiaj zaprzeczanie przez sowe i budke ----przeciez ten mlody czlowiek mogl zginac i zdawal sobie sprawe ----z przyczyn ---czy ci panowie go przywolali do sytuacji jaka mial pelnic ----czy to ktos z kod lub innej organizacjii --w oswiecimiu jest tego tez pelno i ci panowie im towarzysza zbadajcie to na litosc boska bo to cos ciekawe zainteresowanie --ida po bandzie na wypadku i i po trupach do celu zaklamuja i kombinuja zausznica