Kim jest szybki "pan Kazimierz"? Wyborcza.pl: funkcjonariusz komunistycznej bezpieki. Jest odpowiedź Misiewicza

| Aktualizacja:

Pan Kazimierz, którego Antoni Macierewicz wychwalał za szybką jazdę to według ustaleń Wojciecha Czuchnowskiego z "Gazety Wyborczej" szara eminencja w MON i jeden z najbardziej zaufanych ludzi ministra. Karierę zaczynał jako szofer ekipy stanu wojennego i funkcjonariusz Wojskowej Służby Wewnętrznej, którą ustawa o IPN zalicza do komunistycznej bezpieki. W piątek wieczorem do doniesień gazety odniósł się Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON.

wróć do artykułu
  • ~Johan
    (2017-01-27 15:33)
    No tak, Lutnia TW, pan Kazimierz SB - dobrani przyjaciele Macierewicza. To kim jest sam Macierewicz? Agentem GRU ?
  • ~oficer prowadzący
    (2017-01-27 15:32)
    Gazeta wymiotna i już wszystko wiadome! Wszystko w tej gazecie jest więc dozwolone - ze szczególnym uwzględnieniem nienawiści do patriotycznie nastawionych Polaków! No, oczywiście dozwolone - oprócz potępienia zbrodni komunistycznych na Polakach!
  • ~zdegustowany(a)
    (2017-01-27 15:25)
    Won niemieckie gazety z Polski. O Auschwitz ani słowa.
  • ~German Death Camps
    (2017-01-27 15:22)
    ...a kiedy przestępcy z Patologii Oprychów +hg HGW oddadzą zagrabione Polakom KAMIENICE i działki w Warszawie ?.
  • ~Ewa
    (2017-01-27 15:26)
    Ciekawe jaką dostanie emeryturę
  • ~harpia
    (2017-01-27 15:32)
    A kierowca Wałęsy też był pracownikiem bezpieki niejaki Wachowski, a później nawet ministrem w gabinecie Wałęsy. Wałęsa tak tańczył jak mu kapciowy zagrał.
  • ~Lloyd
    (2017-01-27 15:21)
    Tylko puszka alimenciarza moze to rozwiazac. Ewentualnie faktury.
  • ~PO-POżytowscy POlakożercy,sort II
    (2017-01-27 15:26)
    A co tam słychać u Bąka synalka arcykłamcy niejakiego TuskAmberGolda,miernoty,złodzieja i oszusta z Przestępczości Organizowanej?
  • ~fuj
    (2017-01-27 15:28)
    Czuchnowski pewnie wie, bo w tym temacie siedzi od 50 lat, zna ubeków bo to jego koledzy, chyba można mu wierzyć, ************* wybiórcze kłamało, kłamie i będzie kłamać. Taki styl.
  • ~Joe
    (2017-01-28 01:11)
    im wiecej POparancy szczekaja , tym lepsza prace wykonuje Pan Macierewicz .Gdyby zle wykonywal swoja prace , czyli zgodnie z oczekiwaniami Poparancow , to by nie wspomneli ani slowem ! Tak trzymac Panie Macirewicz ! Na pohybel ****** zdradzieckiej swoloczy ! Pamietajmy , ze za wypadek zaplaci ubezpieczenie a nie Rzad RP !
  • ~arbix
    (2017-01-28 05:35)
    Czy wybiorcza, jako POtologia oszustów, zostanie w końcu zdelegalizowana w Polsce?
  • ~tt
    (2017-01-28 12:21)
    Coś mi się widzi że GW ma mocne powiązania z dawnymi służbami specjalnymi skoro jest tak "dokładnie" poinformowana. No bo skąd by wiedzieli o tym co kto robił, gdzie pracował i czym się zajmował w dawnych czasach ?. W tym światku cudów i jasnowidzów nie ma, są tylko byli agenci, którzy strzegą własne wpływy i ineresiki.
  • ~Kapciowych dostatek
    (2017-01-27 21:52)
    A co tam słychać u ciecia Grasia, kapciowego Tuska lub prowadzącego agenta Tuska ps. Oscar.
  • ~ciekawy
    (2017-01-27 15:40)
    Dziennikarze z Her Dziennika, sługusy niemieckiej propagandy, wynajdujecie ubeków w PIS- e a przez ostatnich 25 lat całe tabuny ubeków, donosicieli i tajnych współpracowników rządziło Polską i siedzieliście cicho. Co się stało z waszym umysłem, czyżby zadziała na was BILIBIL?
  • ~Julka
    (2017-01-28 06:50)
    Czy caly pis to była komuna????kto glosowal A ich powrotem?????? To po to zgineli tacy jak ks Popiełuszko,polacy to denny naród
  • ~Nazi w prezencie dla Polaków
    (2017-01-27 21:47)
    Dokładnie w tym samym dniu, w którym cały świat obchodzi Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu, NIEMIECKIE MUZEUM HISTORYCZNE (Deutsches Historisches Museum) zaprasza na pokaz filmu Claude Lanzmanna, który - jak czytamy na oficjalnych stronach internetowych tego muzeum – opisuje bohaterskie powstanie więźniów w październiku 1943 roku w „POLSKIM OBOZIE ZAGŁADY” w Sobiborze. Z opisu muzeum jasno wynika, że obóz zagłady w Sobiborze nie był (zgodnie z prawdą) niemiecki, lecz polski. Dzień wcześniej lokalny dziennik „Rhein Zeitung” także przy okazji obchodów „Dnia Ofiar Holokaustu” pisze o zdjęciach wykonanych przez Wilhelma Brasse w Auschwitz, które są dowodem na zbrodnie dokonywane w „POLSKIM OBOZIE KONCENTRACYJNYM”. Niemieckie Muzeum Historyczne (Deutsches Historisches Museum - DHM) powstało w 1987 roku z inicjatywy ówczesnego kanclerza Helmuta Kohla oraz burmistrza Berlina Eberharda Diepgena z okazji 750. rocznicy założenia Berlina. Umiejscowione jest w Zeughaus, najstarszym budynku alei Unter den Linden w centralnej dzielnicy Berlina. Muzeum jest finansowane ze środków federalnych przez rządowy Urząd Pełnomocnika ds. kultury i mediów.
  • ~slazak
    (2017-01-28 05:54)
    nic radiomaryjnego ludu nie przekona, pranie mozgu zrobiono skutecznie i sekta dziala..Mozliwe jest tylko rozwiazanie biologiczne, czekac az powymieraja..
  • ~gorszy sort
    (2017-01-28 05:44)
    A myslalem ze Polska to praworzadny kraj , gdzie konstytucja wyraznie mowi ze wszyscy sa rowni wobec prawa , a wedlug sekty smolenskiej sa tez i rowniejsi , to sie nazywa BANANA REPUBLIC !!! Czy Polska lezy w Europie i jest w 21-wieku czy to jakies afrykanskie ksiastewko ?
  • ~casa
    (2017-01-28 09:13)
    emeryci i renciści dostają po 2-3 zł podwyżki a MON rozbija BMW-ice
  • ~PIS PRL BIS