Macierewicz naciskał na kierowcę? Jest zawiadomienie do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa

Posłowie opozycji nie dają za wygraną w sprawie wypadku rządowych limuzyn pod Toruniem. "W zawiadomieniu do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa przede wszystkim wskazujemy, że mogło dość do przekroczenia uprawnień ze strony ministra Macierewicza" - ujawnia w rozmowie z dziennik.pl poseł PO Krzysztof Brejza.

wróć do artykułu
  • ~róża
    (2017-01-28 20:15)
    i tak zamiotą wszystko pod dywan nawet zwykłego mandatu jak to normalnie bywa nie było
  • ~Artur
    (2017-01-28 16:57)
    A już się cieszyłem .............
  • ~rycho
    (2017-01-28 09:28)
    Macierewicz zachował się tak samo jak po katastrofie smoleńskie nie zainteresował się rannymi po wypadku i zabitymi w katastrofie a czmychnął jak tchórz ,i nie poniesie żadnej odpowiedzialności bo zlecił śledztwo swoim podwładnym co za hipokryzja , widocznie temu panu wzrok wyprzedził myślenie
  • ~kama
    (2017-01-28 08:56)
    ile chamstwa w tych wypowiedziach strach czytac
  • ~haydfeld
    (2017-01-27 16:55)
    art 44 mówi o kierowcy a nie uczestnikach gamonie!
  • ~polak gorszego sortu
    (2017-01-27 16:45)
    jeden naciskał na pilota (Gruzją ) a 2 na kierowcę a rezultaty? obaj chwilowo przeżyli jeden wylądował bezpiecznie a 2 dotarł na imprezę
  • ~zoo
    (2017-01-27 16:44)
    i tak antek uniknie kary w Polsce wariaci sa pod ochrona
  • ~rencista
    (2017-01-27 15:40)
    Co to za typ ten Brejza,dziwę sie ze taki przygłup jest posłem,wybrali tego typa na pewno ludzie z KOD.
  • ~Anna
    (2017-01-27 15:35)
    W zasadzie złamanie przepisów z góry przewidział ten, kto Macierewiczowi poukładał terminarz spotkań na ten dzień. Skoro z góry było wiadomo, o której ma być na Powązkach, o której w Toruniu i o której znów w Warszawie, to - jeśli wiadomo, że nie da się tego osiągnąć jadąc zgodnie z przepisami, to musiała ta osoba założyć z góry, że kierowca będzie musiał te przepisy złamać. To po pierwsze. Po drugie: służbowa była tylko obecność szefa MON na Powązkach, ale już nie w Toruniu i nie na uroczystości Kaczyńskiego. Czyli zgodnie z przepisami, nie wolno rozliczyć tego jako wypadku w czasie pracy i nie wolno będzie rozliczyć tak zużytego paliwa jako paliwo zużyte do celów służbowych, skoro zostało zużyte do celów prywatnych. Tak przynajmniej wynikałoby z wytycznych Ministerstwa Gospodarki.
  • ~POszKODowany
    (2017-01-27 14:42)
    Proszę _osła PO o powiadomienie prokuratury w sprawie bluzgania i plucia na ekran mojego telewizora przez kolegę mojego Klemensa. Jak zobaczy Grzecha lub Rycha Peru to zaczyna. Musiałem zainstalować wycieraczki na ekran i stopery na uszy. Bardzo proszę o pomoc w tej jakże istotnej i dotyczącej was sprawie.
  • ~www
    (2017-01-27 14:39)
    Pan Macierewicz chyba jest katolikiem to powinien wiedzieć jak się zachować tym bardziej jest ministrem i w każdym swoim felietonie glos polski prawi innym morały. Slowo Boze mówi po owocach poznacie ....... . to na tyle
  • ~Joe
    (2017-01-27 14:29)
    Psy POaprancow wyja , znaczy , Pan Macierewicz wykonuje dobra prace !
  • ~sledczy
    (2017-01-27 14:28)
    Swiadek Macierewicz nie pozostal na miejscu wypadku : nie sluzyl ewentualna pomoca oraz nie poddal sie pierwszym pytaniom policji ! Swiadek Macierewicz , czlonek Prawa i Sprawiedliwosci ma Prawo gdzies !
  • ~autor nieznany
    (2017-01-27 14:07)
    pozatym macierewicz jest za niski a nawet zawysoki - poprostu zenujace ataki
  • ~helena
    (2017-01-27 14:05)
    Z samochodów żądają czarnych skrzynek? a z Tupolewa nie chcieli ,tylko oddali ruskim????widać że ich prowadzi czwarty król Belzebub!!!!!!
  • ~telewic
    (2017-01-27 13:51)
    Pisałem, że herszt umundurowanej bandy grasującej na drogach z niebieskimi światłami to ordynarny tchórz. Pozostawia swoich żołnierzy, a sam ucieka z miejsca wypadku. Banda, czy już mafia?
  • ~leming-doradca
    (2017-01-27 13:38)
    Niech POlakl Brejza POszpera w materialach general Anodiny, to mu bedzie latwiej napisac donos do prokuratury.
  • ~kras
    (2017-01-27 13:27)
    Sądząc po gwałtownym przyroście lajków przy głupkowatych wpisach, trolle weszły do akcji.
  • ~ajaj
    (2017-01-27 13:22)
    Swojo drogo miszczu, obsmyczył dwie imprezy odległe od siebie o ponad 200 km w dwie godziny. No i dwa ojce zaczopkowane.
  • ~Ciekawy wyborca
    (2017-01-27 13:16)
    No, to Antoni Macierewicz ma już przechlapane. Zobaczymy, czy jest równy wg prawa, czy równiejszy.