Prezydent Duda w pancernym aucie za 2 mln zł. To toyota zamiast rozbitego BMW [MAMY ZDJĘCIA]

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda z rodziną wybrał się do położonej w Beskidach Wisły. Biuro Ochrony Rządu zawiozło ich tam na pokładzie opancerzonej toyoty land cruiser. Tej samej, którą wiosną 2015 roku BOR pokazał podczas wystawy w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~126P
    (2016-12-30 17:42)
    Czy w zamówieniu zastała uwzględniona prośba na schowek w którym można schować komżę. Dla nie wtajemniczonych to taki biały habit dla podnóżka co usługuje kk.
  • ~lokaj kaczora
    (2016-12-28 18:03)
    pancerny z kolami wozu drabiniastego nie zlapie kapca tyle kasy dal narcyza
  • ~wawa
    (2016-12-29 14:21)
    " Sądząc po oznaczeniach na lusterkach auto jest popularne w krajach arabskich i afrykańskich" Tak jest ! W tym kierunku zmierzamy w ramach dojnej zmiany.
  • ~j-23
    (2016-12-29 14:25)
    Dziadom po 500 a dla bonzów auta po 2 bańki
  • ~hal
    (2016-12-28 21:09)
    A może szkopski derdzienniku napiszecie czym jeżdżą wasza Angela czy też prezydent?Może w końcu przestaniecie pluć na naszego PREZYDENTA.
  • ~wybjurcza
    (2016-12-28 22:30)
    No to ze spiewajaca mucha wydala 5 000 000 zl.na nie udany koncert madonny to jest okejjjjj tak ,a prezydent ma jezdzic czyms ze szrotu tak.
  • ~edekzewsi
    (2016-12-29 16:32)
    Najlepszy bylby Chevy Tahoe albo Cadillac.Odpowiednio przerobiony,z ckm- na dachu.To nie zarty.BMW-auteczko dla celebrytow.
  • ~PIGWA
    (2016-12-29 17:16)
    Czego pisowni się boją że potrzebują tak wielkiej ochrony przecież naród ich kocha
  • ~misiek
    (2016-12-30 04:55)
    No nie, to za PO było bizancjum z ośmiorniczkami na czele. :)
  • ~i o to chodzi
    (2016-12-29 10:21)
    No to Mazguła z UBkami z KODa tak łatwo go nie zamordują ?
  • ~andrzej
    (2016-12-29 10:51)
    Der Dziennik nie lubi japońskich aut.
  • ~Devil
    (2016-12-29 11:19)
    Decyzja dotycząca wyboru samochodu słuszna Pan Prezydent wie co najlepsze. Taki samochód tylko pozazdrościć.
  • ~V12
    (2016-12-28 18:09)
    V8 to pikus - liczy sie 500+
  • ~hal
    (2016-12-28 21:11)
    Ale wredny szkopski portal.
  • ~Postradamus
    (2016-12-28 23:00)
    ::::::: Jak już kiedyś zrozumiecie (oczywiście poniewczasie - bo wiadomo, że Polak dopiero po szkodzie "wie", że dotychczas był i że nadal jest i będzie głupi!), kim w istocie jest dla nas dzisiaj Pani premier Szydło, Prezydent Duda i Prezes Kaczyński - będziecie gorzko żałować jako Polacy i wstydzić się za siebie jako ludzie, kiedy wspomnicie swoje tutaj haniebne zachowania i słowa! Ale taka jest widać Polsce od wieków kolej rzeczy pisana! Bo niestety - przez te 450 lat od czasów Kochanowskiego polski motłoch nie zmądrzał ani na jotę, chociaż te słowa poety każde następne pokolenie tego motłochu wkuwa gorliwie i potem równie "odkrywczo" co bezmyślnie powtarza je jak papuga, co to się za pawia uważa! Jaka "młodzież" - taka "przyszłość narodu"! Szczęścia życzę - bo powiadają, że głupi ma szczęście! Ale ja na Waszym miejscu za bardzo bym na to nie liczył!
  • ~Polka !
    (2016-12-31 07:11)
    Szanowny P Prezydencie ciesze sie bardzo ze bedzie P jezdzil samochodem pancernym na P zycze czychaja wredne falszywe cwaniaki ! Jest P najleprzym najmondrzejszym Prezydentem takiego jak P zeslal nam Pan Bog ! Zycze P i P rodzinie duzo zdrowia ! Niech P prowadzi Polskie w tym kierunku !
  • ~Uiżonysługa
    (2017-01-02 13:16)
    No i nasz umiłowany przy wódca może pojechać na na budowę, choć już Karwowskiego nie zastanie.Dobry samochód i na narty i na grzyby.
  • ~Centus z K
    (2017-01-02 07:54)
    Drogo as kosztuje ten pan Nikt !
  • ~człek
    (2016-12-29 10:52)
    opancerzone w góry nie moga jezdzic
  • ~abdul aszla baszla