Nowa Alfa Romeo Stelvio już jest i bije Porsche. Oto największa sensacja od ponad 100 lat [WIDEO]

| Aktualizacja:

Alfa Romeo Stelvio ujawniona. Włosi obiecując premierę jakiej w motoryzacji nie było od ponad wieku nie rzucali słów na wiatr. Pierwszy w historii marki SUV na dzień dobry znokautował Porsche.

wróć do artykułu
  • ~autofan
    (2016-11-17 11:44)
    Wygląda przepięknie a znając już możliwości silnika z Gulli to będzie rakieta i...bujcie się rywale z Niemiec i nie tylko!! BRAWO Alfa Romeo
  • ~Marek
    (2016-11-16 15:55)
    No i git!
  • ~Kot
    (2016-11-17 16:27)
    Mam alfe romeo giulia i jestem jak najbardziej zadowolony z tego auta! Z naprawdę czystym sumieniem mogę ją każdemu polecić!
  • ~goog
    (2016-11-19 11:43)
    wlosi zawsze robili lepsze auta od niemcow. widac to w sporcie motorowym.
  • ~ranyjulek
    (2016-11-16 18:06)
    Pobije Porsche hehe, chyba w warsztacie:)
  • ~ekl
    (2016-11-19 12:32)
    boska..
  • ~ako
    (2016-11-17 21:55)
    Kolejna alfa z pi*ką z przodu. Ale bryłę ma ładną.
  • ~Andrzej Laszczotko
    (2016-12-18 14:58)
    Bardzo dobrze że Alfa wprowadza taki model do swojej oferty. Bardzo dobrze, że doświadczenie marki Ferrari będzie miało zastosowanie w tańszym odpowiedniku. Dla tych co najbardziej "ujadają" na Alfę Romeo nowa Giulia QV jest wyżej w rankingach dziennikarzy brytyjskich - EVO, Top Gear etc niż BMW M4, która jest wzorem w tej klasie.
  • ~gostom
    (2016-11-20 07:51)
    ~goog "wlosi zawsze robili lepsze auta od niemcow. widac to w sporcie motorowym." A DLACZEGO POLAK KUPUJE NIEMIECKIE AUTA? A może je wcala nie kupił...?
  • ~pare
    (2017-05-08 12:10)
    Mam Guliettę od 2016 roku i czuję się świetnie gdy jadę moją JULKĄ
  • ~Porsche 928 GTS 670KM i 830Nm + Golf 6 R 467KM i 543Nm.
    (2016-11-21 16:25)
    Ta Alfa pobije Porsche Macan czy Cayenne iloscia napraw w warsztatach! Gdzie byly i co zrobily do tej pory samochody koncernu Fiat o nazwie Alfa czy Ferrari w dlugodystansowych badz 24 godzinnych wyscigach na torach calego swiata??? Po 4 6 godzinach silniki padaly jak dyngsiarze po wypisiu dyngsu badz Borygo! Wloskie samochody byly czesto ladne badz nawet piekne lecz jakoscia nie mogly sie nigdy równac i do niemieckich samochodów brakowalo im wieków!!! Który samochód z koncernu Fiata o nazwie Alfa czy Ferrari moze sie równac z Porsche 918 Spyder czy z Porsche 919 który od lat wygrywa wszystkie wyscigi dlugodystansowe i 24 godzinne, podczas gdy Ferrari zamykalo z powodu defektów swoich samochodów, swoje hale najpózniej po 6 godzinach! Nawet Toyota przegrywa z Porsche i Audi!!!
  • ~147
    (2017-04-16 19:50)
    Alfa zawsze stylizacją biła wszystkie auta na łeb .Obojętnie czy to stara alfa czy nowa.
  • ~Azg
    (2017-02-06 08:45)
    Ale się nie sprzedaje taka prawda.
  • ~Leo
    (2016-11-24 07:06)
    No i co z tego? W mieście 50 km/h za miastem 90 km/h .Na co to komu.
  • ~SYLVEK
    (2016-11-23 10:58)
    Gdzie takim autem jezdzic ??? W Ameryce -ograniczenie do 60 mil /godz a na Nürnberger Ring niema szans.Do Polski sprowadzic razem z fotoradarami do kompletu.
  • ~Lord
    (2018-03-19 10:02)
    Aj tam fotoradary i policja jedz tak szybko żeby nie zauważyli i o problemie.

Może zainteresować Cię też: