TYLKO W DZIENNIK.PL! Opinia biegłego sądowego w sprawie Krzysztofa Hołowczyca. Przekroczył prędkość, jechał 161 km/h

| Aktualizacja:

Jechał o ponad 40 km/h mniej niż szacowała drogówka, ale i tak o ponad 70 km/h więcej niż pozwala prawo - dziennik.pl dotarł do wniosków z opinii biegłego dotyczącej złamania przepisów drogowych przez Krzysztofa Hołowczyca. Drogówka twierdzi, że słynny kierowca drastycznie przekroczył dozwoloną prędkość. Rajdowiec mandatu nie przyjął i sprawa trafiła do sądu.

wróć do artykułu
  • ~Joshua Tree
    (2015-05-18 13:26)
    Glupi *****
  • ~FX
    (2015-05-18 13:39)
    Hołek bierz mandat i po sprawie bo teraz po nowemu stracisz prawko na 3m-ce ;)
  • ~cafar
    (2015-05-18 13:59)
    Hołek, dałeś doopy, bądź mężczyzną powiedz przepraszam i sprawa zamknięta. Naprawdę musisz sie handryczyć z policją jak jakiś Wipler?!
  • ~analiza jawna darmowa
    (2015-05-18 14:24)
    Pozbawic dozywotnio prawa jazdy za okazanie glebokiej POGARDY dla narodu Polskiego metoda pogardy dla narodu polskiego prawa to Mu ,, rury zimnienknom,,.
  • ~prezes
    (2015-05-18 14:30)
    sam uśwadamia kierwoców że nadmierna prędkość zabija a sam za...ał na drodze publicznej i do tego jeszcze grymasi
  • ~najwazniejsza informacja dnia, hehe
    (2015-05-18 14:46)
    a kogo to obchodzi?
  • ~normalne jaja
    (2015-05-18 15:11)
    500 zł "kary" dla milionera...
  • ~konstytucjonalista
    (2015-05-18 15:15)
    BUL...BULU...BULA... BÓLÓ...BUL...


    PREZYDENT NA BAKIER Z ORTOGRAFIĄ ?
    KANDYDAT POWSI-PSL KOMOROWSKI NIECH SIĘ NAUCZY PISAĆ PO POLSKU BO OBCIACH NAM ROBI W ŚWIECIE.


    Kpiny z Komorowskiego na antenie TVN. Prokop po prezydencku o "BULU" pleców


    Problemy Bronisława Komorowskiego z polską ortografią są powszechnie znane i wielokrotnie stawały się obiektem kpin. Ale taki numer na antenie TVN. I to w programie "na żywo" - tego się nikt nie spodziewał. W roli głównej wystąpił Marcin Prokop.

    "Dzień dobry TVN" to poranna audycja, w której poruszane są rozmaite tematy. Te poważne i całkiem absurdalne. Prowadzący się zmieniają - jeden z ostatnich programów prowadziła znana para Dorota Wellman i Marcin Prokop. Zajęli się między innymi problemami z bólami pleców u dzieci. Ale nie medyczne zagadnienia przykuły uwagę telewidzów.

    "Marcin Prokop zakpił z głowy państwa! Podczas emisji programu "Dzień dobry TVN" wypalił, że będzie notował po prezydencku. "Inne powody BULU pleców" - napisał na tablicy" - relacjonuje fakt.pl

    Prokop na tym nie poprzestał. Dalej kpił z Bronisława Komorowskiego.
    "Prezydent chyba by tak napisał - powiedział prezenter poprawiając pisownię na: "Inne powody buló pleców". Aż w końcu wpisał dwa "ó" - podaje tabloid.


    Akcja Prokopa to aluzja do słynnej wpadki Bronisław Komorowskiego, gdy w 2011 roku (po tragicznym tsunami) prezydent wpisał się do księgi kondolencyjnej w japońskiej ambasadzie.
    "Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bulu i w nadzieji na pokonanie skutków katastrofy" - napisał B. Komorowski.


    wśród komentarzy znalezione w onecie:

    I choćby przyszło stu Karolaków
    I każdy zjadłby trzy miski flaków
    I choćby nie wiem jak się wytężał
    Nie popchną Bronka - taki to ciężar
    I choć popychać będzie Majchrowski
    Ciągnąć Saleta i Korzeniowski
    Nie dadzą rady podsadzić Bronka
    Puści on tylko głośnego bąka
    I choćby Holland to filmowała
    Z Wajdą i Kutzem ekipa cała
    Choćby Olbrychski machał szabelką
    Gorzały pijąc butelkę wielką
    A Penderecki wspólnie z Rubikiem
    By napisali piękną muzykę
    I choćby film ten zdobył Oscara
    Bronek to kicha, obciach i siara"

    Bul na plecy sówlerkę wziął,
    Dalej z nią chodzi wciąż,
    Ta mu gada podpowiada,
    A On nie rozumie wciąż!
    Gafy strzela,
    Głupio gada,
    Głosowanie wciąż powtarza,
    Prezydętem chciałby być,
    A tu nie wychodzi nic.

    ból bulla bulu
    bul, bóló, bul ...bul ...bul...bóló ...bul ...

    DUDA WYGRA
  • ~vx
    (2015-05-18 15:23)
    cholera wie co ten smerf zmierzył z tej za dużej odległości
  • ~cicior
    (2015-05-18 15:23)
    co za ham, spalowac i do pierdla
  • ~ad
    (2015-05-18 15:32)
    A to profesaor jak to nas uczy a to tego nie wolno a to tego. caly czas tylko udziela porad jako spec. Juz my wiemy teraz jaki ty spec. piracie drogowy.
  • ~dupek z wężem w kieszeni
    (2015-05-18 15:48)
    są równi i przyjaciele Bula jak Hoławczyc - zwykły gnojek
  • ~Sebastian Loeb
    (2015-05-18 15:48)
    "Wykonanie BARDZIEJ OPTYMALNEGO pomiaru..." - to chyba mówi wszystko o poziomie eksperta.
  • ~tommy
    (2015-05-18 16:14)
    Jeszcze troche, to okaze sie, ze samochod toczyl sie do tylu...
  • ~pkpl
    (2015-05-18 16:15)
    Rzekomemu blokowaniu etatu przez Dudę przyjrzało się natomiast RMF FM. Okazało się, że uczelnia nie wypłaca Andrzejowi Dudzie żadnych pieniędzy, a poza tym uniwersytet zatrudnił osoby, które zastępują kandydata PiS. Poza tym, rzecznik UJ wyjaśnił, że uczelnia jest zobowiązana do udzielenia bezpłatnego urlopu każdemu pracownikowi, który został posłem czy senatorem.
  • ~Hołek skończ już, wstydu oszczędz
    (2015-05-18 16:24)
    teraz mu udowodnili, że nie pędził 200 tylko 160 i co to zmieniło, nadal jest takim samym piratem drogowym jak ten który przekracza o 50 w terenie zabudowanym.
  • ~rolka
    (2015-05-18 17:00)
    Piękny przystojny z pięknym uśmiechem...polski typowy pirat drogowy., którty ma w d... przepisy.
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-18 17:43)
    Facet za same reklamy kosi niezły szmal i opłaca mu się dla głupich (dla niego na pewno głupich) 500 zł włóczyć po sądach??? Chyba, że uważa, że on jest PAN HOŁOWCZYC i jest poza prawem!!!
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-18 19:02)
    ~abebe2015-05-18 16:33 na czołowych miejscach w dzienniku.pl jest 5 artykułów o debacie - mało ci?? Takiego durnia trudno sobie wyobrazić!!! Kto się zbłaźnił to okaże się w najbliższą niedzielę - wierzę, że ludzie pogonią bul-gafę!!!
  • ~ksiadz
    (2015-05-18 19:18)
    antoni - jeszcze 6 dni i wychodzisz!