TYLKO w DZIENNIK.PL! Syrma, czyli auto stworzone przez Polaka zachwyciło w Genewie. Kupców nie interesowała cena

| Aktualizacja:

Syrma to nowy supersamochód, stworzony przez 27-letniego Polaka. Auto zadebiutowało w czasie salonu samochodowego w Genewie, a eksperci umieścili je obok najnowszych dzieł takich sław jak Aston Martin czy Giugiaro. Projekt wpadł w oko chińskiemu biznesmenowi i szejkowi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. "Żadnego z nich nie interesowała cena, tylko termin, w jakim możemy dostarczyć samochód" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Jacek Chrzanowski, główny projektant Syrmy.

wróć do artykułu
  • ~blebleble
    (2015-03-11 18:20)
    Ludzi, ależ wy jesteście zawistni...szkoda mi was!
    A dla naszego Rodaka wielkie gratulacje!
  • ~eródyta
    (2015-03-11 09:05)
    Ech znowu ta włoska szkoła projektowania, zawsze o rok świetlny przed resztą Świata. Gratulacje dla Pana Jacka!
  • ~bodzio
    (2015-03-13 13:34)
    rewelacja
  • ~ss klasse
    (2015-03-11 15:32)
    pacany, zamiast pisac głupoty idżcie do piaskownicy pobawić się psimi klockami, może spotkacie wybitną modelkę ! a samochód fajny, choć osobiście wolę ztuningowaną syrenkę czy warszawę i szkoda ,że nie produkujemy takich bryk nawet malucha cabrio !
  • ~Fered
    (2015-03-13 10:44)
    design auta jest przepiękny, a na dodatek bardzo oryginalny, nie można na pierwszy rzut oka powiedzieć "przypomina mi ferrari czy lambo"
  • ~Żubardżiokątko
    (2015-03-13 10:28)
    A ja Pana Jacka znałam i wiem jaki jest. Należy mu się bo to człowiek, który mimo tego, że mieszkał w Łodzi w nieciekawej dzielnicy pełnej drechów, źli itp. to i tak wybił się i dążył do swojego. Chodź nie ukrywam, że był troszku zadufany w sobie to chyba teraz dodatkowo to spotęgowało i do Polski szybko nie wróci. Pozdrawiam i gratuluję!
  • ~adere
    (2015-03-12 07:44)
    Co to znaczy zaprojektować samochod ?!!
    - narysować linie nadwozia im bardziej eksentryczna , wyrozniajaca się dla nowobogackich snobow ?
    Czy :
    -zaprojektować podwozie, układ napedowy , hamulcowy, zawieszenie, silnik itd.
    ??
  • ~klawy
    (2015-03-11 21:37)
    Janusz biznesu, gdybyś poczytał artykuł, który wskazujesz to głupot byś nie wypisywał!
    Może ty nawet czytać nie umiesz, eh...no tak, nie po polsku napisane,hehe
  • ~fajnie, ale..
    (2015-03-12 10:38)
    Czy testował koś , gdzieś to to?
  • ~edek5
    (2015-03-11 08:42)
    Badań technicznych by raczej nie przeszedł bo nie ma szyb. Więc po co to ?
  • ~zenon
    (2015-10-15 16:48)
    "Auto stworzone przez Polaka"
    "Od początku do końca była to praca zespołowa."
    I wszystko wiadomo.
  • ~Anna
    (2015-10-15 12:50)
    "Seksowna, czysta forma nadwozia w połączeniu z agresywnym frontem i ekstremalnym tyłem..."
    No, no.
  • ~opel
    (2015-03-17 14:23)
    Żeby jeszcze w tym samochodzie była chociaż jedna śrubka polska, ale to jest złożone z części zachodnich aut. W Polsce on nic nie zaprojektuje bo w Polsce samochody się tylko sklada. Jak zwykle artykuł o polskiej megalomanii. Jest tego coraz więcej. Czym gorzej w Polsce tym więcej marzeń i mitów.
  • ~Leo
    (2015-03-13 17:05)
    Uciekaj Panie z tym pomysłem daleko za granicę. Tu Pana wykończyć może system w tym skarbówka. I Pan zniknie i projekt przepadnie. Życzę powodzenia!
  • ~yellow
    (2015-03-13 07:08)
    I znowu fala krytyki, i tylko dlatego bo to Polskie, że nie sam to stworzyłem, że to nie mój sukces... jak pier... sfrustrowani ludzie idźcie do psychiatria na dobrowolne leczenie.
  • ~polak
    (2015-03-12 09:07)
    jak by to powiedzieć "Dupy nie urywa" a i nie projekt polaka tylko ludzi którzy podsyłali pomysły on tylko przeniósł na papier, więc zasługa jest wszystkich, sorry ale przypisać coś co nie jest jego to skandal
  • ~ice
    (2015-10-16 00:46)
    Szczerze powiedziawszy to design zalatuje trochę samochodami z przyszłości zaprojektowanymi w latach 90-tych.
  • ~ssss
    (2017-09-26 14:27)
    To kiedy te terminy produkcji?
  • ~olek
    (2015-03-28 14:41)
    wyglada jak auto z innego swiata, ja jednak jestem fanem szybkiej klasyki, tutaj jest ich do wyboru do koloru https://instagram.com/supercarclubpoland/
  • ~Autor
    (2015-10-07 12:57)
    Sorki wszystkim, ale dla mnie to auto wyglada jakby ktos nasral i to rozdeptal.