Pijany ksiądz odjeżdża bez płacenia za paliwo. Policji dostało się po pościgu

| Aktualizacja:

Proboszcz z Chojnic w tarapatach. Po zatankowaniu paliwa do samochodu nakłonił kierowcę do grzechu i obaj uciekli ze stacji bez płacenia. Kiedy policja zatrzymała auto z księdzem na pokładzie, rozpętało się piekło…

wróć do artykułu
  • ~kk
    (2014-07-09 10:06)
    Ksiądz był pasażerem, mógł być złodziejem
  • ~Gloria Perdenia
    (2013-03-12 14:03)
    Wy równiez mozecie msze odprawiac po pijanemu. Ja na nie nie chodze i jest mi to obojetne.
  • ~sollak
    (2013-02-09 18:28)
    Tak klecha mógł być pijany jako pasazer ale nie mósiał kraść paliwa i nie ubliżać policjantom bo oni pracuja a nie chleją normalne że klecha jest złodziejem co on sobie myślał że jest klechą to może brac sobie paliwo na kszysia i powiedzieć bóg zapłac za dużo sobie pozwalają ci pasożyty w sukniach karać po kolei wszystkich porządek w Polsce musi byc .
  • ~leośka
    (2013-02-09 09:27)
    Oto święte krowy właśnie.Niech ktos spróbuje inteweniować z policji.Zamach
    na wiare,nie wolno interweniować bo zaraz biskupi będą drzeć mordy jakie
    to niesłuszne oskarżenia ,oni chcą być ponad prawem .Aja się zwracam do
    policji dosć pobłażania ,bo oni zaczynają tak obrastac w pióra że ino patrzeć
    jak zaczną latać...brać sie za nierobów którzy myślą że sukienka ich wszystkich
    uchroni przed sprawiedliwością,za wykroczenie ? niech chociaż śnieg przed
    kosciołem odgarniają ,bo zabić sie można na schodach ,ludzie starzy ludzie
    muszą przed swoimi posesjami odśnieżać ,a Oni gdyby mogli to fruwali by się
    dostać do swoich aut ,jakby posesja koscioła do nich nie należała .Niech zakasają swoje kiece i do roboty ,przecież mają ręce.Czy tylko do brania?
  • ~Gość.
    (2013-02-08 08:07)
    Wstyd facet w spudnicy i dotego pijany takie rzeczy dzieją się tylko w Polsce .A pazerny rząd jeszcze tym szamanom płaci. Zobaczcie jacy ludzie rządzą krajem wierzący w czary w 21 wieku. Powinno się spendzić tych szamanów do watykanu kolebki pedofili a z kościołów porobić kluby dla młodzierzy a piieniądze przeznaczać na słożbe zdrowia. Zlikwidować kościoły i NFZ tosą organizacje pasożytnicze.
  • ~gr
    (2013-02-04 16:16)
    nastepna pijana swinia w sutannie - im wszystko wolno - oto katecheta - pogonic do watykanu.
  • ~Smutas
    (2013-01-20 19:16)
    To napewno atak żydów na kośiół katolicki ten ksiądz ma słabe zdrowie i po każdej mszy muszą go reanimować przyczyna wino mszalne.
  • ~pionek
    (2013-01-18 19:46)
    Czerwience jak afera milionowa to pod dywan żałosne
  • ~joter
    (2013-01-16 11:23)
    Jak widać pijany ksiadz , ksiądz -pedofil , ksiądz - gej, ksiądz - konkubent, ksiądz - nieudzielajacy pomocy własnemu UMIERAJACEMU dziecku to "autorytety moralne" w polskim KK. Oby tylko tak dalej "czcigodni księża i biskupi" -- czekam niecierpliwie na ciąg dalszy.
  • ~opus
    (2013-01-15 14:29)
    Przyzwyczaiły się PASOŻYTY ,że wszystko mają za darmo i nie wolno
    to krytykowac bo to godzi w tzw. uczucia .Takie są morale K.K.
  • ~BAJ
    (2013-01-14 09:46)
    a kurja ma to wszystko w tyłku bo są tacy sami. czarna mafia rządzi a hołota się jej podporzątkowuje
  • ~der
    (2013-01-10 20:02)
    No tak! TO JEST CALE PANSTWO TAKIE!!! wszystkich po kumotersku - ale dziennikarzy sady skazuja!!! - czy napewno slysznie!!! to wola o pomste do nieba! kto to i kiedy zmieni! prywatny folwark przestepcow - bo Polski juz nie ma!!!
  • ~Drzazga 101
    (2013-01-10 19:36)
    "Ksiądz był pasażerem, mógł być pijany"
    O Matko, nie no ten księżulo to normalny ALKOHOLIK - więc jaki miał być ? - trzeźwy ? - to było by nienormalne. Klawe tłumaczenie ten ****** w Pelplinie, nie ma co.
    Hej !-
  • ~jola
    (2013-01-10 19:17)
    ula to śą smoki nie nażarte
  • ~sigg47
    (2013-01-10 03:56)
    Jak PiS wygra nastepne wybory to ksieza KK nie beda musieli juz placic za benzyne. A Wisla, od Krakowa do Gdanska bedzie plynela 50% wodka, zeby wybranemu narodowi Wolakow zylo sie dobrze i wesolo.
  • ~sig47
    (2013-01-10 03:49)
    Ten ksiadz swietnie nadaje sie na kapelana wojskowego! Od czasu jak biskup polowy "Flaszka" Glodz przeszedl do rezerwy, poziom spozycia alkoholu w wojsku gwaltownie spadl co negatywnie wplywa na gotowosc bojowa polskich soldatow. Powolac tego ksiedza z Chojnic do WP: dac mu stopien pulkownika, samochod i kierowce - bedzie mogl pic i jezdzic na wojskowej benzynie gloszac slowo boze i przynoszac chwale KK. Wredna policja, ktora prowadzi najwyrazniej walke z kosciolem (na zlecenie diabla Putina) wtedy juz temu kaplanowi nie podskoczy, a pobozna zandarmeria wojskowa ma szacunek dla wojskowego stopnia i munduru. Boze chron polskie slepe owieczki i pijanych pastuchow z KK, aby nie wpadli razem w przepasc!!!
  • ~Maciek
    (2013-01-09 07:35)
    Wole już jak by można wybierać księży pijaków jak Wiesław M. z Chojnic, księży złodziei uwikłanych w złodziejstwo na dużą skale w komisji majątkowej, niż księży pedofilii, którzy pastwią się nad małymi dziećmi oddanymi im przez naiwnych rodziców.
  • ~normalny katolik
    (2013-01-08 12:32)
    Biskup Pieronek i tak twierdzi, że to walka z kościołem.
  • ~nawrócony
    (2013-01-07 22:30)
    no cóz sztan działa zbiera żniwa,bo księża przestali pobożnie odawac sie modlitwie,a zwłaszcza ;RÓŻANIEC ŚWIĘTY,;a biorą śie za swoja markę o kogo bedzie głośniej namiastke mieliśmy na JASNEJ GÓRZE;;ŻAŁOSNE;;
  • ~dziecko we mgle