Nabici w luksusowe BMW po Amber Gold. Nie ma czego zazdrościć

| Aktualizacja:

Terenowe BMW po Amber Gold miało cieszyć nowego właściciela luksusem jednak tak się nie stanie. Niemiłe zaskoczenie spotkało też innych, którzy kupili auta po atrakcyjnych cenach. Wszystko przez zaskoczenie sposobem rozliczenia podatku VAT…

wróć do artykułu
  • ~power
    (2012-12-29 10:03)
    Amber PO ! pusta kasa i POnownie nabici naiwni !
  • ~Bozon Higgsa
    (2012-12-29 10:41)
    Oj, oj, oj ... Pan od BMW nie zarobi na nim tyle ile chciał. A może sprzedaj je z Vat skoro naliczasz i już. Aaaaaa, no chyba że chciałeś wozić d... za mniejsze pieniądze niż dałeś na aukcji. No to jest problem, bo jako podatnik nie chcę mieć udziału w Twoim odliczeniu Vat za wygodę Twojej d... Co za cinkciarz.
  • ~Zgredek
    (2012-12-29 12:34)
    Do ~Bozon Higgsa2012-12-29 10:41 - to nie o to chodzi. Każdy przystępujący do licytacji winien zostać powiadomiony o faktycznej cenie zakupu. Kupujący zostali oszukani przez organizatorów - i to jest skandal. Ciekawe czy jakaś kancelaria lub prawnik, spróbują sprawy wziąść w swoje ręce i doprowadzić do unieważnienia umów i zwrotu vadium? Innymi słowy, osoby zaufania publicznego, mają za--ny obowiązek odpowiadać prawidłowo na zadawane pytania. A nie zachowywać się jak ta z pod latarni, wychodzącą za mąż i udającą cnotliwą, choć przeleciał ją każdy kto miał kasę i nie tylko.
  • ~Zgredek
    (2012-12-29 12:35)
    Uzupełnienie mego wpisu z 12.35 - jest tak jak to opisał Internauta z nowsze 1 2 3

    ~OCC2012-12-28 13:47

    Trzeba dać Plichcie dodatkową ochronę... żeby nie umarł ze śmiechu
  • ~emeryt budżetowiec
    (2012-12-29 13:36)
    Może teraz się wypowiedzą organizacje zrzeszające przedsiębiorców i powiedzą jacy to oni są biedni w polskim systemie podatkowym. Prawda jest taka, że tylko emeryci i pracujący na umowie płacą za wszystko VAT a prowadzący działalność tylko lamentują, że ich podatki utrzymują budżetowców, emerytów i wszystkich innych. Teraz widzimy, że łaszą się na fury na które ich nie stać i widać też, że nie są w stanie zrozumieć przepisu prawnego, ale jak urzędnik zła decyzje wyda to wrzask we wszystkich mediach.
  • ~art
    (2012-12-31 17:28)
    hahahaha polskie byznezmeny!
  • ~koko
    (2013-01-01 09:06)
    Dobrze ze nie bede miec dzieci na tym podlym swiecie. Boje sie jednak ze narodze sie znowu w rodzince bez ...
  • ~kafar