Kurski łamie prawo i gra na nosie policji. Zobacz dowody na zdjęciach

| Aktualizacja:

Co robi polityk, kiedy się spieszy? Łamie zakaz wjazdu i parkuje BMW na trawniku przez cztery dni - a to wszytko pod oknem komisariatu. Gdyby nie czytelnik sprawa nie wyszłaby na jaw...

wróć do artykułu
  • ~cez
    (2017-05-17 11:28)
    Jacek jest wspaniały i niezatapialny! Jacek ma wszystkich i wszystko w d...! W PRL, też był taki prezes telewizji i nazywali go "Extramocny"
  • ~gosc
    (2013-06-25 12:27)
    no to teraz mu grozi piec lat za stanie albo przejechanie po trawniku
  • ~popek
    (2012-07-08 20:30)
    Dobrze że pojechał po przetartych śladach.
  • ~Emeryt
    (2012-06-30 16:17)
    Gdyby ten cham miał odrobinę honoru i godności poprosiłby policję o wystawienie mu mandatu ewentualnie przekazałby jakąś kwotę na jakiś zbożny cel. Niestety wyborcy pisu nie mają wyobraźni i wybierają takie oszołoma na reprezentanta narodu. Wstyd.
  • ~StJ
    (2012-06-28 23:33)
    Kurski za ZDRADĘ PiS dostał od Tuska Imunitet i policja mu może teraz nadmuchac do d..
  • ~emeryt
    (2012-06-28 20:14)
    posłowie ,senatorowie ,sędziwie i inni mają imunitety w związku z tym nie łamią prawa ponieważ prawo ich nie dotyczy,Tylko trzeba to rozumiec.
  • ~także oburzony
    (2012-06-27 11:13)
    "Jestem oburzony na samego siebie za to co zrobiłem - mówi polityk."
    niedościgniony poziom chamstwa i bezczelności. Ludzi jak możecie głosować na kogoś kto na was po prostu leje i to szeroko szczerząc zęby..
  • ~SZKŁO
    (2012-06-26 10:38)
    NAJLEPIEJ UZYSKUJE SIĘ INFORMACJE Z PISM W STYLU "uprzejmie donoszę..." NASZA POLICJA "NIE ŚPI" ...starannie czyta donosy i dzięki temu przestępczość w rządzonej przez TUSKA POLSCE spada na pysk !
  • ~bjp
    (2012-06-26 09:40)
    "Jestem oburzony na samego siebie" = pocałujcie wy mnie wszyscy w dupę szaraki. Mógł wcześniej wstać lub zamówić budzenie, stać go bo regularnie kradnie po 300 euro za udział w komisji na której nie był. Ot i cała prawda ale to wina wyborców, którzy głosują na taką hołotę.
  • ~sokular
    (2012-06-26 09:23)
    Ten król pijarowców,pokazuje od lat - mechanizmy "jak zwyciężać" można,korzystając ze słabej orientacji wyborców...z tego mamy JAKOŚĆ polityki - jakoś to będzie...
  • ~Edward Sopot
    (2012-06-26 09:17)
    kurskie chamidło
    Jakby od niechcenia zapomina ...Naprzeciw komisariatu i tego trawnika jest płatny parking ( po drugiej stronie ulicy ok 100m ! )
    No ale tego płacenia za parking nie obejmuje immunitet , trzeba płacić
    Wstydzę się bardzo że, taki człowiek ( nie napiszę za nic Pan ) reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej

    Wstydź się bezczelny pośle

    Mam nadzieję że, nigdy więcej nie będziesz posłem !
  • ~mocherek
    (2012-06-26 08:54)
    Przecież lepszej ochrony przed kradzieżą auta jak nadzór policji nie można sobie wymarzyć. Tylko dlaczego są równi i równiejsi. Przecież On za te szkody powinien słono zapłacić nie tylko mandat , ale zwrot kosztów poniesionych przez nadzór zieleńcami.
  • ~t
    (2012-06-26 08:53)
    ale z was ciule
    założę się że sami tak nie raz i nie dwa zaparkowaliście i też powinniście zapłacić kare?
    pomijam fakt ,że pismaki nie latają z aparatem za każdym kierowcą a akurat za Kurskim tak
    faktycznie sensacja na skale najlepszego brukowca w Polsce :0
  • ~kierowca
    (2012-06-26 08:28)
    Pan posel Europarlamentu i senator(?),powinien dobrowolnie poddac sie karze i przekazac jakas sume (2000-5000 zl) ,na cele spoleczne. i przyzec ,ze bedzie sie stral na przszlosc takich wykroczen nie robic. Mozna rowniez skierowac tego kierowce na dodatkowe szkolenie z przepisow drogowych: Co na to nasza drogowka???
  • ~Jarosław
    (2012-06-26 07:31)
    Zróbmy akcję przeciw kurskiemu. Przyczaić się i jak jeszcze raz tak zaparkuje, oblepić mu cały samochód karnymi ******** ale calutki. Będzie ubaw jak z tymi ******** po Warszawie będzie jechał.
  • ~aldi
    (2012-06-26 07:26)
    Co za tupet? Czy on jest ponad prawem?
  • ~ola
    (2012-06-26 07:15)
    debil kueski
  • ~Roland