Hyundai i30 najnowszej generacji w wersji kombi to specjalny gość koreańskiego producenta, który będzie gwiazdą w czasie targów motoryzacyjnych w Poznaniu.

Reklama
Inne

Przypominamy, że nowy i30 kombi, podobnie jak pięciodrzwiowy hatchback, został zaprojektowany w europejskim centrum projektowym Hyundaia w niemieckim Rüsselsheim. Zdaniem twórców auto ma połączyć wysoką jakości i przystępną cenę.

W zestawieniu do pięciodrzwiówki kombi jest dłuższe o 185 mm i mierzy 4490 mm (plus 10 mm w porównaniu do poprzedniej generacji).

Jak zachwalają projektanci nowy kombiak błyszczy w klasie jednym z największych bagażników. Przy piątce pasażerów na pokładzie bagażnik oferuje 528 l pojemności. Możliwości rosną do 1642 litrów po złożeniu tylnych siedzeń.

Inne

Silniki? Trzy benzynowe i trzy wysokoprężne o mocy od 90 KM do 135 KM.

Producent obejmie i30 kombi programem gwarancyjnym 5-Year Triple Care (5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat opieki technicznej pojazdu i 5 lat assistance).

W Polsce samochód będzie dostępny od lipca 2012 roku. Ceny poznamy wcześniej.

Targi Motor Show będą otwarte dla zwiedzających od 14 do 15 kwietnia od godz. 10.00 do 17.00. Właśnie tam i wtedy nowe, bardziej praktyczne wcielenie tego auta zostanie pokazane polskim kierowcom po raz pierwszy.

Reklama

Jednak to nie wszystko, czym Hyundai chce kusić zwiedzających imprezę. Obok nowego i30 kombi stanie ix20, i40 sedan, ix35 oraz veloster.

Inne