Koniec z rekordami na drodze. Limit dla policji
10 listopada 2012 Kierowcom-rekordzistom za jazdę niezgodnie z przepisami policjanci jednorazowo wlepiają nawet po kilkaset punktów karnych. Niebawem będzie to już niemożliwe - informuje "Rzeczpospolita".