Egipskie ciemności na drogach, a kierowcy rozbijają samochody
26 listopada 2012Trasy szybkiego ruchu po zmroku toną w ciemnościach, bo gmin nie stać na płacenie rachunków za prąd. Ministerstwo Gospodarki planuje zmiany: opłaty wezmą na siebie drogowcy.