Klamka zapadła! Zapłacisz 3 tysiące złotych kary za brak odblasku?
14 czerwca 2013Sejm uchwalił nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym. Nowe przepisy
zakładają, że każdy idąc poboczem w terenie niezabudowanym będzie musiał
mieć przy sobie element odblaskowy. Do tej pory przepis dotyczył wyłącznie dzieci do lat 15-tu. Teraz każdy będzie musiał być widoczny na drodze.