Dramatyczna sytuacja polskich przewoźników. "Polski rząd nie robi nic"
28 maja 2015Sytuacja polskich przewoźników jest nadal dramatyczna, a polski rząd nie
robi nic aby ich chronić - uważają przedstawiciele branży. Jak mówił w
Polskim Radiu RDC właściciel jednej z podsiedleckich firm transportowych
Waldemar Jaszczur - ani protest, ani rozmowy nie przyniosły dotychczas
żadnego skutku. Liczy, że w obronie polskich przewoźników stanie nowy prezydent Andrzej Duda.