• ~żryj gruz!
    (2015-09-09 12:22)
    1,5 l na setkę!... to nie cud techniki tylko cud marketingowej ściemy, chyba w działach marketingu koncernów motoryzacyjnych pozatrudniali Cyganów z nieistniejącego stadionu 10cio lecia i bazaru różyckiego!!!
  • ~Kryzsytof
    (2015-09-09 15:56)
    Jak na spalanie oleju to dużo, a ile spala benzyny?
  • ~5kolo
    (2015-09-09 16:07)
    1,5 l na 10 km = 15l na 100 km.
  • ~777
    (2015-09-09 14:47)
    auto waży 1885 kg...gdzie bilans energetyczny?
  • ~cud!
    (2015-09-09 13:23)
    Wynaleziono antygrawitacje? W innym wypadku to jakas nowa nieznana fizyka
  • ~Tylko BMW
    (2015-09-09 16:31)
    1,5l na 100 metrów chyba. Taki kolc dwutonowy ma w maksymalnej wersji 150KM - śmiech na sali.
  • ~rodrigez1
    (2015-09-15 19:56)
    Ten SUV zostaje daleko w tyle z nowym xc90 od Volvo. Wystarczy popatrzeć na osiągi, wyposażenie, jakość wykonania. Już nie mówiąc o bezpieczeństwie gdzie Volvo jak zwykle wyznacza w tym kierunku standardy.
  • ~trojan
    (2015-09-17 12:19)
    Zgadzam się z rodrigezem, to że spala mało to jedno ale ważne są też osiągi i bepieczeństwo. Skandynawia zawsze w tym przodowała bo nie robi masówki...
  • ~ahaha
    (2015-10-27 20:12)
    z czym do ludzi xd nie jest to jakieś wielkie osiągnięcie 1,5 na 100 nic nowego. Jeżeli już miałbym mieć suva to xc90 dużo lepsze :P
  • ~bialy99
    (2015-11-19 14:43)
    Pomijając już sam wygląd tego samochodu ponieważ jednemu może się podobać, a drugiemu nie ale 1,5 litra na 100 km wydaj się niezłym chwytem marketingowym. Testy pokarzą ile w tym prawdy. Na tą chwilę najlepszą ofertę jeżeli chodzi o SUV'a ma Volvo, a dokładnie model XC60. Najczęściej kupowany samochód w tym segmencie w Polsce. Testy pokazały, że 12 lat oczekiwania nie były czasem zmarnowanym, a Szwedzi udowodnili, że potrafią skonstruować samochód na miarę XXI wieku.