Audi A7 Sportback nowej generacji to techniczna rewolucja. Sprawdzamy na drugim końcu świata

| Aktualizacja:

Audi A7 Sportback nowej generacji to samochód nafaszerowany innowacyjnymi rozwiązaniami prosto z największego A8. Dziennik.pl sprawdza najmłodsze dziecko niemieckiej marki na drogach w okolicy Kapsztadu w RPA.   

wróć do artykułu
  • ~Y
    (2018-02-14 23:05)
    Pis nie kturych Polakow doprowadza do obledu Zazdrosc nienawisc to szkola Pisu
  • ~Tomasz
    (2018-02-14 12:54)
    Jak można porównywać ilość miejsca w A8 i A7. Dziennikarz cienias albo nigdy nie siedział w Audi. Mam A8 i A7 - oba poprzedniej generacji. W A8 można zamieszkać. A7 ciasny i niewygodny do wsiadania/wysiadania. Zadzwoniłem do Audi czy to się zmieniło w nowej generacji i powiedzieli mi że ilość miejsca jest porównywalna. Autor komentarza skądś skopiował informacje. Z opinii użytkownika: A8 to prawdziwy samochód a A7 to raczej zabawka dla szpanowania. Nigdy bym tego nie kupił ale dostałem w rozliczeniu. Przereklamowane nie wiadomo co. Czym się kieruję? Wygodą i tym jak się czuję po kilkuset kilometrach nie tylko na autostradzie. Z A8 wysiadam jakbym dopiero wsiadł a z A7 nie bardzo. Acha. Mam wersję Sportline Quattro. Nie polecam A7.
  • ~atmosfera
    (2018-02-14 05:38)
    ...czy znowu niemiaszki zrobili przekręt z zatruwaniem środowiska jeżeli chodzi o wydalające spaliny......mają do tego dar..
  • ~d2ede
    (2018-02-14 02:36)
    "Napęd na cztery koła quattro korzysta z wydajnej techniki ultra, załączającej napęd na tylną oś wtedy, gdy jest on potrzebny" - dziękuję, koniec quattro opartego na torsenie. Została tylko nazwa :/
  • ~czesław
    (2018-02-13 16:16)
    po co te wyswitlacze tak nisko
  • ~Krzyś
    (2018-02-13 15:47)
    Nic tu nie powala. Tył z Mercedesa zerżnięty. Przód też bez wyrazu. A cena z sufitu. Zachwytu nie ma. Silniki wyżyłowane.. długo nie pochodzą. Zabawka dla snobów.
  • ~DM1
    (2018-02-13 11:43)
    A dlaczego Niemcy musza jezdzic "po polskich drogach"? Pozabijaja sie tylko!
  • ~turbo szrot
    (2018-02-13 11:04)
    Forma VW podala dane co do wytrzymalosci nowych silnikow diesla - 200 tys.KM, kiedys siegaly 500 tys - postep?
  • ~iduA
    (2018-02-13 10:58)
    Audi A6 czy A7 szczególnie RS to moja estetyka i faworyty...ale świadomość, że za taką kasę miałbym obsługiwać ekrany w wysterylizowanych dłoniach, by nie palcować ekranów (co zawsze wygląda fatalnie) lub na podorędziu trzymać szmatkę do czyszczenia to trochę słabo!

Może zainteresować Cię też: