Turbo przyspieszenie Volkswagena. Inwestuje ponad 20 mld euro i wprowadzi 80 nowych modeli z napędem elektrycznym

| Aktualizacja:

Koncern Volkswagen w czasie salonu we Frankfurcie ogłosił plan pod kryptonimem Roadmap E. Przedstawiciele niemieckiego giganta twierdzą, że tym samym rozpoczyna się największa w światowym przemyśle samochodowym ofensywa aut elektrycznych.

wróć do artykułu
  • ~:)
    (2017-09-15 12:45)
    W ulepszaniu silników diesla VW nie ma sobie równych...
  • ~labor
    (2017-09-15 15:42)
    ...i znowu oszukają w parametrach spalin...????
  • ~Nick
    (2017-09-15 18:04)
    Volkswagen I.D.CROZZ na jednym ładowaniu akumulatorów ma pokonać 500 km. Brakuje tylko jeszcze informacji jak dlugo trwa ladowanie do pelna. Ja na jednym baku przejade 1000 km i w max. 10 minut moge zatankowac, zaplacic i jechac dalej. Samochod elektryczny w obecnej formie jest dla mnie bezuzyteczny, chyba ze jako drugi samochod do jazdy po miescie. Ale czy to jest ekologia?
  • ~cuma
    (2017-09-15 19:26)
    no i co teraz zrobią Polacy bez tedeików ?
  • ~reht
    (2017-09-15 20:33)
    Oficjalnie będą elektryczne, ale silniki elektryczne "po cichu" będzie zasilał mały dieselek trujący wszystkich dokoła.
  • ~as
    (2017-09-15 21:55)
    samochód z silnikiem spalinowym, jest nie do zastąpienia.. ...paliwem może być nawet woda...
  • ~adere