To jedyny jeżdżący w Polsce egzemplarz tego modelu. Od 0 do 100 km/h przyspiesza w 3,7 sekundy, jest wyposażony w 1-stopniową skrzynię biegów. Auto przyspiesza bezgłośnie dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 288 KM i 400 Nm od początku do końca skali obrotów.

"Tesla to egzotyk w skali światowej. W Europie jeździ ich nie więcej niż 300. Nasz egzemplarz jest pierwszym zarejestrowanym w Polsce. Zdecydowaliśmy się na nią, bo znakomicie oddaje charakter naszego klubu. Jest wyjątkowa, ale jednocześnie irracjonalna w zakupie. Rozwiązaniem jest klub, dzięki któremu nie trzeba kupować samochodów, by móc z nich korzystać" - mówi Krzysztof Hołowczyc.

Supercar Club Poland zrzesza pasjonatów motoryzacji, oferując jego członkom dostęp do najciekawszych aut świata. Mogą oni korzystać z super luksusowej floty samochodów, nie martwiąc się o koszty ubezpieczenia, serwisu, utraty wartości, awarii, garażowanie itp. ponosząc ułamek kosztu zakupu jednego samochodu.

W tej chwili członkowie tego klubu, oprócz wspomnianej Tesli, mogą korzystać m.in. z takich modeli, jak Ferrari F430 Spider, Lamborghini Gallardo, Porsche 911 Turbo czy Aston Martin V8 Vantage.