Ferrari za 9 milionów euro
Jest z Włoch. Ma 52 lata ale prezencji i kondycji pozazdrości mu każdy współczesny przystojniak na czterech kołach. Oto Ferrari model 250 Testa Rossa z 1957 roku sprzedano na aukcji za rekordową cenę 9 milionów euro.
- Kawałek wroga Ferrari
- Polski fiat jak… Ferrari
- Włoska robota na zdjęciach
- 458 Italia - nowe Ferrari!
- Najważniejsza jest gra wstępna!
- Oto wielka wpadka szefa Ferrari!
- Nawigacja szybka jak Schumacher
- Mitsubishi lepsze od… Ferrari i Subaru
- Naga Polka w kalendarzu Pirelli 2009
- Zabójca subaru już w Polsce!
- Nissan GT-R pobity! Ferrari niech się schowa...
-
Mitsubishi lepsze od… Ferrari
- Najdroższy samochód świata?
Pogoda
POLSKA
Wtorek 2012-02-14

temp. min -20°C max. 1°C
opady:
brak
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Kwota jaką przybił młotek to dokładnie 9 020 000 euro. Sprzedany na włoskiej aukcji model 250 Testa Rossa
to jeden z 34 aut wyprodukowanych w fabryce w Maranello. Samochód miał już swego właściciela m.in. w Ameryce Południowej i Ameryce Północnej.
Nowy rekord jest wyższy od poprzedniego o ponad 2 miliony euro. W 2008 roku w siedzibie Ferrari za 7 040 000 euro zlicytowano model 250 GT Californie spider z 1961 roku. Samochód ów
należał do amerykańskiego aktora Jamesa Coburna ("Siedmiu wspaniałych" western z 1960 roku, m.in. Steve McQueen).




















































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!