Po wypadku słowacka policja nie patyczkuje się z kierowcami z Polski

| Aktualizacja:

Tragiczny wypadek na Słowacji, do którego przyczyniło się trzech kierowców z Polski sprawił, że tamtejsza policja zaostrzyła kontrole drogowe. Szczególnie bezwzględna jest dla prowadzących auta na polskich numerach rejestracyjnych. I są już efekty…  

wróć do artykułu
  • ~der dziennik pytam po raz drugi dla czego mam szlaban
    (2018-10-10 17:20)
    Panie "ktoś" masz pan rację. Mój ojciec zginął w Oświęcimiu, ale mówię że Niemcy za mało prali polaków po pyskach bo żadnej dyscypliny i szacunku do drugiego człowieka nie nauczyli.
  • ~Xx
    (2018-10-10 10:54)
    Prawidłowo ! Sprawdzać i wielokrotnie karać za podobne wyczyny na drogach unijnych (no przecież jesteśmy w unii), trzeba jakiś skuteczny bat znależć na takich i podobnych.
  • ~kisłota
    (2018-10-10 09:54)
    Czy ktoś widział policję na A4 np. na odcinku Opole granica Państwa?. Często jeżdżę i nie widziałem ani razu. Ba, tam mało kto jedzie z prędkością ustawową. Słowacy musieliby na tym odcinku zaangażować całą swoją policję . Nasza policja albo się boi, albo jej nie ma. Tam 150 km/h i więcej to norma dla naszych oszołomów.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-10-09 18:30)
    @Bingo, Nitraskowi z PO zajęło to 8 godzin i to wstecznym, bo on autostradami jeżdzi tylko na wstecznym.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-10-09 18:28)
    Spieszą się głosować na Totalną Opozycję.
  • ~NAz
    (2018-10-09 16:53)
    No jasne. A Słowacy to pewnie wszyscy przestrzegają przepisów i nigdy nie robią wypadków drogowych. Może teraz polska policja powinna trzepać Słowaków jak będą jechać przez Polskę? To durne myślenie wg schematu nasi i obcy nigdy niczego dobrego jeszcze nie dało.
  • ~Domin
    (2018-10-09 16:04)
    Yanosik bedzie tam mega potrzebny w takim razie...
  • ~turysta
    (2018-10-09 15:24)
    Jakby wcześniej Polaków nie ścigali, podstawowe źródło dochodu słowackiej drogówki to łapówki do Polków
  • ~no i dobrze
    (2018-10-09 15:01)
    Nigdy się nie patyczkowali ,kilka lat temu zapłaciłem 50 € za przekroczenie o 12 km /h i od tej pory uważam , a swoją drogą to nasi nie mogą brać przykładu 800 czy 1000 € coś znaczy u nas 500 zł to dla wielu kpina .
  • ~Zen
    (2018-10-09 13:23)
    Postępują prawidłowo z zabójcami. W polce Słowacy i Czesi nie są lepsi. Wczoraj jechałem z Bielska do Cieszyna ekspresówką i miałem na liczniku około 130 km/h czyli 10 za dużo i kilku Słowaków i Czechów wyprzedziło mnie jakbym jechał traktorem, zatem musieli mieć powyżej 160. Ale nasza policja woli brać łapówki w Żorach i łapać pajaców na 70- tce niż dbać o bezpieczeństwo..
  • ~tadek
    (2018-10-09 13:22)
    czyli polak starci prawko na słwoacji ale u nas zaden obcokrajowiec ?
  • ~czyt.
    (2018-10-09 13:17)
    To pisanie o próbie samobójczej jednego z kierowców wygląda na przygotowywanie gruntu do obrony, Papuga to użyje jako argumentu za leczeniem klienta w domu, a nie odsiadkę w więzieniu.
  • ~r
    (2018-10-09 13:13)
    a nasz pirat wyszedł za pokutą w wysokości 150euro widocznie przekroczył tylko prędkość o 30 km/h
  • ~P.Orawski
    (2018-10-09 13:00)
    54 km/godz,(sprawdzone na wyświetlaczu radaru), obszar zabudowany ale żadnych zabudowań na kilkadziesiąt metrów od drogi; radar zza przydrożnych krzaków, mandat. Nie dyskutowałem, zapłaciłem 20 euro. W podczas wypisywania mojego mandatu w radarowe sidła wpadło 4 Słowaków. Usłyszałem komentarz jak Polak płaci to my też musimy...
  • ~Loli
    (2018-10-09 12:37)
    Na Słowacji zawsze tak było. Policja jest i była bezwzględna dla wszystkich. Nieuchronność kary działa. Może nie jest tam idealnie pod tym względem ale jest znacznie lepiej niż u nas (patrząc z perespekty stróży prawa). Wygląda to tak jak w Kraśniku w woj. lubelskim taką mają tam drogówkę;)
  • ~pik
    (2018-10-09 12:33)
    1000 Euro to bardzo dobra kara za rażące łamanie przepisów. Brawo Slowacy
  • ~77
    (2018-10-09 11:57)
    Bardzo dobrze, J E B A C polskich kierowcow, to sa podludzkie malpy nie warte zycia, (sami nie maja szacunku do zyzia innych) fuck em !! Polish bastards !!!
  • ~Bingo
    (2018-10-09 11:04)
    Pierwszy pirat drogowy to był jacuś kurski. w 10 godzin z Warszawy do Brukseli
  • ~któś
    (2018-10-09 10:49)
    Niech chamstwo płaci. Wystarczy jeździć przepisowo i dodatkowych kosztów nie ma.
  • ~Narodowiec
    (2018-10-09 10:47)
    Ale ruski-antyniemiecki troll sie dzis wysilil - czytajac jego tekst zastanawiam sie ile skretow dzis wypalil, czy tez dostal instrukcje bezposrednio z kremla?

Może zainteresować Cię też: