Oto nowy chiński samochód elektryczny, który będzie sprzedawany w Polsce. Znamy już jego cenę

| Aktualizacja:

ZD D2S to elektryczny samochód produkowany w Chinach, który będzie sprzedawany w Polsce. Jego dystrybucją zajmie się nowa spółka Electric Vehicles Poland. Pojazd zadebiutował podczas kongresu Impact mobility rEVolution’18 w Katowicach. A my znamy już jego cenę. Zobacz WIDEO…

wróć do artykułu
  • ~Zobaczcie
    (2018-09-22 22:41)
    Elektryczny Daewoo Matiz?
  • ~oszczędność
    (2018-09-22 20:45)
    na kosztach pogrzebu, bo przy najechaniu z tyłu kremacja zapewniona, gorzej że "na żywca"
  • ~Arczik
    (2018-09-22 14:03)
    Dla mnie opcja jak najbardziej na plus - sprytne autko do jazdy po miescie i okolicach. Elektryki to przyszlosc i warto w to inwestowac bo sa bezawaryjne. Moj przez 2 lata uzytkowania nie zaliczyl ani jednaj awarii takze koszty eksploatacji sa naprawde niewielkie. Druga rzecz to ładowanie - skoro stacji greenwaya jest juz wiecej i w glownych punktach miast i na trasach to i nie trzeba sie meczyc z ładowaniem w domowych warunkach przez 8h...Warto pomyslec nad takim cackiem jak dla mnie
  • ~Dzik
    (2018-09-21 09:58)
    Chinczycy chcieli już kiedyś wprowadzić na rynek EU jakis samochód spaliinowy który podczas tzw.crash testu rozleciał sie na tyle czesci z ilu sie składał a kukła dummy rozpadła sie na trzy częsci .
  • ~Filip
    (2018-09-17 09:42)
    Dlaczego sprzedaliśmy licencję Chińczykom , chyba dla tego żeby kłamca wywiązał się z obietnicy 1 miliona elektryków w Polsce z małą korektą że zrobią to Chińczyki
  • ~ekolog 2018
    (2018-09-16 10:45)
    tylko nikt nie zwraca uwagi jaki ten samochód emituje smog elektomagnetyczny bo nikt pod tym kątem nie bada i nawet nie ma pojącia ze coś takiego powstaje w czasie użytkowania tego samochodu
  • ~R K
    (2018-09-16 10:09)
    maska kupa smiechu moze chodziło o maske tej pani by ja otwarła ta w chinskim mikro autku sie wyjmuje badziewie widac było jaki to cienki plastik cała sie gieła w dłoniach jak wyjeta z zabawki
  • ~zxc
    (2018-09-16 10:07)
    autko dla młodego człowieka a starego juz nie ciekawe zreszta jaki człowiek za zarobki te nasze go kupi chyba na dozywotni kredyt dajcie spokój u nas dawno sie produkuje juz melexy
  • ~/.,
    (2018-09-16 10:03)
    auto napedzane silnikiem elektrycznym nie elektryczny Pani nie ma pojecia o czym mówi po za tym włoski projekt chinska produkcja typowe badziewie proponuje dziennikarce i panu prezentujacemu autko douczenie sie na tematy techniki samochodowej
  • ~ksiądz masło
    (2018-09-15 23:02)
    on chyba taki may zeby mozna byo tej pani z plakatu wjechac do cipp ki :) haha
  • ~paranoja
    (2018-09-14 13:09)
    Złodziejstwo na maksa!!! samochód bez baterii kosztuje 50tys zł. Przecież elektryktryki są dużo prostsze i tańsze w produkcji, jedynie baterie są puki co drogie. Ten pseudo samochód jest mniejszy od fiata pandy a kosztuje bez baterii prawie dwa razy tyle, to jakaś paranoja!
  • ~Nick
    (2018-09-14 10:08)
    Fajny wyscig - jedni pracuja nad wyprodukowaniem wlasnego samochodu ale wygrali ci co kupili gotowy w Chinach. No to jest po porostu nukaut :-)
  • ~jj25
    (2018-09-13 21:49)
    Nikt mądry tej kupy nie tknie! I w dodatku za taką forsę! :)))
  • ~Kajetan
    (2018-09-13 20:14)
    Kupujesz samochód bez bateri to jak benzyniak bez zbiornika na paliwo , do kogo ten kit.
  • ~Diesel
    (2018-09-13 20:13)
    hahahahhahahaha
  • ~blee
    (2018-09-13 19:57)
    Czy ta rozkraczona baba w tle to ofiara potrącenia przez ten samochód?
  • ~stdx77
    (2018-09-13 19:48)
    Czyli 50 tysi za auto, którego eksploatacja jest jakieś siedem razy tańsza niż małego benzyniaka? Szybko się zwróci, a jak będzie wynajem baterii, to ich żywotność nie będzie moim problemem.
  • ~Wit
    (2018-09-13 19:41)
    Może na motoryzacji się nie znam (i nie jest to komentarz polityczny), ale wolę żeby urzędasy i inne ministry takimi jeździli, a nie wozili swoje cztery litery w wielkich, pięcioosobowych limuzynach po milionie za sztukę.
  • ~mynyster łoświaty
    (2018-09-13 19:27)
    Widać postęp i rozwój w Chinach..........ciekawe kiedy nasze spece zrobią kopie...
  • ~Elektra
    (2018-09-13 18:33)
    Hahaha ... a za najem baterii dodatkowo 10-20 tys. rocznie przy umowie co najmniej na 3 lata ;). Cena w chinach tego samochodu to 13-15 tys. USD. Wcześniej firma zapowiadała sprzedaż po 80 tys. zł !. Słabo to wygląda. Nadal mały benzyniak z LPG będzie najekonomiczniejszy.

Może zainteresować Cię też: