Jelcz i Autosan wyprodukują nowe samochody strażackie. Tańsze o połowę

| Aktualizacja:

Jelcz i Autosan to dwie firmy, z którymi straż pożarna rozmawia o produkcji średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Pierwsze wozy miałyby trafić do strażaków jeszcze w 2018 roku.

wróć do artykułu
  • ~lis
    (2018-01-09 10:10)
    BRAWO PIS !!!!!!!!!
  • ~Filip
    (2018-01-09 11:11)
    Zamówienia dla firm i służb państwowych powinny być składane w polskich firmach jeśli to tylko jest możliwe.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-09 10:40)
    tylko niemiecki MAN polacxzki
  • ~WSI 24
    (2018-01-09 10:13)
    praca dla polaków brawo pis !!!!!!
  • ~NA POHYBEL TARGOWICY !
    (2018-01-09 10:38)
    BRAWO PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Liverator
    (2018-01-09 10:42)
    Się tak nie podniecajcie. Pieniądze są z tej znienawidzonej przez was UE.
  • ~wiechu
    (2018-01-09 13:48)
    Wystarczylo wybrac w wyborach PIS i wszystko idzie w dobrym kierunku.
  • ~TW STOKROTKA
    (2018-01-09 11:10)
    jest takie stare powiedzenie... nie dziel skóry na żywym niedźwiedziu.....
  • ~Rece w PiS
    (2018-01-09 10:39)
    UE kasy nie damy.
  • ~ Piast.
    (2018-01-09 17:19)
    Brawo !!!! stosować adekwatne przepisy co w dojczlandii a będzie dobrze,!!!!!! Wszystkie przetargi Gebels wygrywa !......dosyć tego.!!!!!
  • ~kotong
    (2018-01-09 23:01)
    Wreszcie rzad aktywnie stwarza warunki do rozwoju polskiego przemyslu
  • ~do kochajacych eu i nowoszwabow.
    (2018-01-09 10:54)
    do tych co tu pisza ze szwabi to szwabia okradla Polske a nie odwrotnie i tych kochajacych eu w waszych oczach bez eu nie jedlibyscie tylko junia na wszystko daje.nie sr -j w swoje gniazdo bo sie sam usmarowac mozesz.
  • ~biki
    (2018-01-09 17:21)
    Nareszcie! Wraca normalność. Tym razem zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość.
  • ~patryk
    (2018-01-09 16:34)
    wozy strażackie kupuje się w przetargu tym badziej za pieniądze ue. To jak pisiaki z nimi gadają - bez procedur ??? toi jest właśnie pis- za państwowe pieniądze kupuja zakłądy które zbankrutowały a potem za państwowe pieniądze daje się im zlecenie !!!! byle swoi zarobili zawsze to pare głosów bo oczywiście robotnik z solarisa czy ursusa jest gorszy od robotnika z autosana - to jest cały PIS - gorzej niż PRL
  • ~patriota prawdziwy a nie pisiak
    (2018-01-09 16:31)
    autosan zbankrutował podobnie jak jelcz a teraz za pieniądze podatników kosztem polskich producentów solaris sobe ursus i innych państwo ******** się tym co chca uczciwie rozwijać swoje firmy
  • ~gostom
    (2018-01-09 19:36)
    Wśród głównych barier wpływających na rozwój innowacji w polskich firmach jest utrudnienie i brak odpowiednich zasobów i oczywiście czynnik ludzki. To z tego powodu Polacy boją się swojej pracy. Często brakuje im odwagi podejmowania odważnych decyzji. Oni wolą czekać na gotowe rozwiązania, które zostały przetestowane przez innych, A nie własne pomysły i zaryzykować inwestując w przyszłość. Kolejna przeszkoda na szybki Rozwój to także brak wystarczająco wykwalifikowanych i kreatywnych pracowników w Polsce. Brak Poziomu, który byłby w stanie podejmować śmiałe decyzje inwestycyjne. Nowoczesne technologie są dla Polaka magią aby te same z powodzeniem i odpowiednim wykorzystaniem opracować lub wprowadzić do produkcji.Teren, który zdecydowanie wymaga poprawy w szkoleniu przyszłych pracowników, w tym ścisła współpraca między firmami i instytucjami szkolnictwa wyższego na Uniwersytetach ale też nai Szkołach zawodowych. Ważne jest szkolenie menedżerów z umiejętnościami odpowiadającymi potrzebom czwartej (4.0) rewolucji przemysłowej. To nie tylko określa kierunki i możliwości rozwoju poszczególnych firm, ale także ogólny zasięg rewolucji technologicznej w polskim zacofanym przemyśle.
  • ~gthg
    (2018-01-11 13:48)
    no i bardzo dobrze!!!! po co kupować mercedesy i many, unia daje kase ktora do nich wraca, w dodatku my to musimy tak naprawde splacic. wiedzieli tuski po co ************ (prywatyzuja) polski przemysł.
  • ~Wolny
    (2018-01-10 06:57)
    Nienawidzicie Uni, Niemcow ale do pracy w Uni kazdy by wyjechal i reke po Euro czy funty chetnie by wyciagnal, wstyd.
  • ~Należy uwierzyć w własny przemysł.
    (2018-01-14 08:17)
    Tak należy trzymać Polski Przemysł Samochodowy i nie wydawać sporych pieniędzy na zakupy za granicą różnych marek, samochodów, gdzie serwis jest bardzo drogi.
  • ~przyt
    (2018-01-09 14:44)
    DO GPU.....TE WYIMAGINOWANE TRZYKROTNE ZYSKI TO GROTESKOWY PRODUKT TWEJ FANTAZJI I IGNORANCJI. NIE PLEC WYSSANYCH Z PALCA NONSENOW POZBAWIONYCH JAKICHKOLWIEK WSPARTYCH FAKTAMI PODSTAW BO TRAFIAJA ONE WYLACZNIE DO JUZ PRZEKONANYCH.

Może zainteresować Cię też: