Jelcz i Autosan wyprodukują nowe samochody strażackie. Tańsze o połowę

| Aktualizacja:

Jelcz i Autosan to dwie firmy, z którymi straż pożarna rozmawia o produkcji średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Pierwsze wozy miałyby trafić do strażaków jeszcze w 2018 roku.

wróć do artykułu
  • ~Filip
    (2018-01-09 11:11)
    Zamówienia dla firm i służb państwowych powinny być składane w polskich firmach jeśli to tylko jest możliwe.
  • ~lis
    (2018-01-09 10:10)
    BRAWO PIS !!!!!!!!!
  • ~WSI 24
    (2018-01-09 10:13)
    praca dla polaków brawo pis !!!!!!
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-09 10:40)
    tylko niemiecki MAN polacxzki
  • ~NA POHYBEL TARGOWICY !
    (2018-01-09 10:38)
    BRAWO PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~wiechu
    (2018-01-09 13:48)
    Wystarczylo wybrac w wyborach PIS i wszystko idzie w dobrym kierunku.
  • ~Liverator
    (2018-01-09 10:42)
    Się tak nie podniecajcie. Pieniądze są z tej znienawidzonej przez was UE.
  • ~TW STOKROTKA
    (2018-01-09 11:10)
    jest takie stare powiedzenie... nie dziel skóry na żywym niedźwiedziu.....
  • ~Rece w PiS
    (2018-01-09 10:39)
    UE kasy nie damy.
  • ~ Piast.
    (2018-01-09 17:19)
    Brawo !!!! stosować adekwatne przepisy co w dojczlandii a będzie dobrze,!!!!!! Wszystkie przetargi Gebels wygrywa !......dosyć tego.!!!!!
  • ~kotong
    (2018-01-09 23:01)
    Wreszcie rzad aktywnie stwarza warunki do rozwoju polskiego przemyslu
  • ~do kochajacych eu i nowoszwabow.
    (2018-01-09 10:54)
    do tych co tu pisza ze szwabi to szwabia okradla Polske a nie odwrotnie i tych kochajacych eu w waszych oczach bez eu nie jedlibyscie tylko junia na wszystko daje.nie sr -j w swoje gniazdo bo sie sam usmarowac mozesz.
  • ~biki
    (2018-01-09 17:21)
    Nareszcie! Wraca normalność. Tym razem zagłosuję na Prawo i Sprawiedliwość.
  • ~patriota prawdziwy a nie pisiak
    (2018-01-09 16:31)
    autosan zbankrutował podobnie jak jelcz a teraz za pieniądze podatników kosztem polskich producentów solaris sobe ursus i innych państwo ******** się tym co chca uczciwie rozwijać swoje firmy
  • ~patryk
    (2018-01-09 16:34)
    wozy strażackie kupuje się w przetargu tym badziej za pieniądze ue. To jak pisiaki z nimi gadają - bez procedur ??? toi jest właśnie pis- za państwowe pieniądze kupuja zakłądy które zbankrutowały a potem za państwowe pieniądze daje się im zlecenie !!!! byle swoi zarobili zawsze to pare głosów bo oczywiście robotnik z solarisa czy ursusa jest gorszy od robotnika z autosana - to jest cały PIS - gorzej niż PRL
  • ~gostom
    (2018-01-09 19:36)
    Wśród głównych barier wpływających na rozwój innowacji w polskich firmach jest utrudnienie i brak odpowiednich zasobów i oczywiście czynnik ludzki. To z tego powodu Polacy boją się swojej pracy. Często brakuje im odwagi podejmowania odważnych decyzji. Oni wolą czekać na gotowe rozwiązania, które zostały przetestowane przez innych, A nie własne pomysły i zaryzykować inwestując w przyszłość. Kolejna przeszkoda na szybki Rozwój to także brak wystarczająco wykwalifikowanych i kreatywnych pracowników w Polsce. Brak Poziomu, który byłby w stanie podejmować śmiałe decyzje inwestycyjne. Nowoczesne technologie są dla Polaka magią aby te same z powodzeniem i odpowiednim wykorzystaniem opracować lub wprowadzić do produkcji.Teren, który zdecydowanie wymaga poprawy w szkoleniu przyszłych pracowników, w tym ścisła współpraca między firmami i instytucjami szkolnictwa wyższego na Uniwersytetach ale też nai Szkołach zawodowych. Ważne jest szkolenie menedżerów z umiejętnościami odpowiadającymi potrzebom czwartej (4.0) rewolucji przemysłowej. To nie tylko określa kierunki i możliwości rozwoju poszczególnych firm, ale także ogólny zasięg rewolucji technologicznej w polskim zacofanym przemyśle.
  • ~gthg
    (2018-01-11 13:48)
    no i bardzo dobrze!!!! po co kupować mercedesy i many, unia daje kase ktora do nich wraca, w dodatku my to musimy tak naprawde splacic. wiedzieli tuski po co ************ (prywatyzuja) polski przemysł.
  • ~Należy uwierzyć w własny przemysł.
    (2018-01-14 08:17)
    Tak należy trzymać Polski Przemysł Samochodowy i nie wydawać sporych pieniędzy na zakupy za granicą różnych marek, samochodów, gdzie serwis jest bardzo drogi.
  • ~Wolny
    (2018-01-10 06:57)
    Nienawidzicie Uni, Niemcow ale do pracy w Uni kazdy by wyjechal i reke po Euro czy funty chetnie by wyciagnal, wstyd.
  • ~Łukasz
    (2018-01-09 22:54)
    Pytanie tylko czy za ta ceną pójdzie jakość. Okaże się że OSP będzie miało lepszy tabor od Psp. Bo co gminy będą miały możliwość zakupu na lepszym podzespole to pod będzie miało od góry zapewnione........Jelcza

Może zainteresować Cię też: