BOR zniszczył kolejną limuzynę prezydenta wartą 2 mln zł. To prokuratura zleciła eksperyment

| Aktualizacja:

BOR na zlecenie prokuratury prowadzącej śledztwo w sprawie wypadku prezydenckiej limuzyny przeprowadził eksperyment. Do próby wybrano nowe i identyczne BMW jak to, w którym miał wypadek Andrzej Duda. Próba zakończyła się uszkodzeniem auta.

wróć do artykułu
  • ~m-53
    (2017-04-25 08:58)
    Tytuł kompletnie od czapy, bez związku z treścią. Ale za to jak brzmi. Brawo autor, będzie premia.
  • ~adam
    (2017-04-25 09:01)
    A szydlo w imieniu wszystkich Polaków łaskawie podarowała 4 mln złotych na odbudowe szpitali w Syrii !!!! gest jak pieron
  • ~marks_
    (2017-04-25 09:16)
    ziebro prosto do psychiatry. w celu ekspertyzy oczywiście.
  • ~dojrzały
    (2017-04-25 09:27)
    DZIENNIKARZU PISZĄCY TE BZDURY NIE OŚMIESZAJ SIĘ! W trakcie eksperymentu nie BOR, a eksperci prokuratury w teście doszło do uszkodzenia zawieszenia w testowanym BMW, a nie do zniszczenia. Piszesz takie bzdury, że aż w d..ie szczypie. Czysta gadzinówa..
  • ~Xyz23
    (2017-04-25 09:57)
    Kretynizm ziobrowskiej prokuratury przekroczyl juz wszelkie granice.
  • ~slazak
    (2017-04-25 10:00)
    takie historie prezentuja stan umyslu ziobrowskiej prokuratury
  • ~wojtek
    (2017-04-25 10:08)
    "Próba zakończyła się uszkodzeniem auta." Dlaczego mnie to nie dziwi? Ale reforma edukacji się uda?
  • ~Jj
    (2017-04-25 10:18)
    CZY TO BYŁ ZAMACH !?
  • ~dziennikarz polski
    (2017-04-25 10:43)
    Niemiecka rzetelna gazeta napisała w tytule BOR zniszczył limuzynę na zlecenie prokutarury wartą 2 mln złotych a w treści że zniszczeniu uległa opona i zawieszenie. Poziom manipulacji ,,polskich dziennikarzy godny pożałowania ale co zrobić niemiecki płatnik płaci i wymaga. Pozdrowienia dla najemników niedługo informacja w CV że pracowaliście w Dzienniku będzie taka sama jak to że ktoś pracował w Wyborczej
  • ~nina
    (2017-04-25 10:50)
    Co chca udowodnic ? co tam miliony przeciez mozna zadluzac Polske bez ograniczen,jak sie bawic za pieniadze podatnika dobrze.
  • ~cyd
    (2017-04-25 11:08)
    Brawo. Następny plusik. Bawcie się daj.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-04-25 11:15)
    Wysuwam postulat zrobic to z drugim TU - 154 M,wsadzic podkomisje i reszte i do Smolenska.
  • ~vvvvbb
    (2017-04-25 11:30)
    To co oni wyprawiają to się normalnie w głowie nie mieści.
  • ~Jula
    (2017-04-25 11:53)
    Dobra zmiana ? Po nich chocby ogień i woda !
  • ~Carmen
    (2017-04-25 12:00)
    Jeśli te zerowe tępaki każą robić takie eksperymenty to Duda będzie jeździła po Polsce na nartach biegówkach. A za 5 lat eksperymentów jakieś nowe zero wykapuje,że na starych,strzępiastych oponach to nawet duda nie ujedzie.
  • ~Joj
    (2017-04-25 12:33)
    A brzozy nie przybili do dachu. Były by dwa eksperymenty za jednym razem.
  • ~Obserwator
    (2017-04-25 13:03)
    Tak bawią się dzieci w piaskownicy-PIS,co Wy chcecie udowodnić?Na każdym kroku widać Waszą głupotę.
  • ~Ludzik
    (2017-04-25 13:22)
    Czekam z niecierpliwością na eksperyment z samolotem tu-154 na lotnisku pod Smoleńskiem. Będzie sztuczna mgła i dowiemy się czy dało się wylądować w takich warunkach czy też nie. Powodzenia prokuraturo!
  • ~Szyba
    (2017-04-25 13:31)
    Prawda jest najważniejsza , jakieś marne 100-200 tyś. za naprawienie uszkodzonego auta jest zupełnie bez znaczenia . W końcu wszystkim nam zależy by nasz Prezydent bezpiecznie docierał na stok ! Miejmy świadomość że jeszcze jednego martwego prezydenta , nasz kraj by nie wytrzymał !
  • ~lucek
    (2017-04-25 14:11)
    Kraina ubu. Na około same śledztwa. W głupiej kolizji, zaangażowanie jak przy katastrofie kolejowej. A w badaniu przyczyn katastrofy tupolewa ekshumacje i wysadzanie blaszanego garażu z namalowanymi oknami. Boże widzisz i nie grzmisz!

Może zainteresować Cię też: