PO uderza w Macierewicza i pyta: Kim naprawdę jest kierowca Kownackiego, który rozbił BMW? [MAMY DOKUMENT]

| Aktualizacja:

Posłowie PO Krzysztof Brejza i Robert Kropiwnicki drążą sprawę kraksy wiceszefa MON Bartosza Kownackiego. Politycy domagają się od jego zwierzchnika, Antoniego Macierewicza, ujawnienia informacji dotyczących m.in. szofera uszkodzonej limuzyny. "Chcemy wiedzieć jakiej instytucji pracownikiem był kierowca rozbitego BMW. Czy posiadał kursy i doświadczenie niezbędne do prowadzenia pojazdu uprzywilejowanego oraz czy przeszedł testy psychologiczne" - powiedział dziennik.pl Brejza.

wróć do artykułu
  • ~Dziadek.
    (2017-04-24 08:21)
    Jedno jest pewne że niema dziadka z Wermachtu.
  • ~Nauczyciel
    (2017-04-18 09:52)
    Porównywanie PO z partiami rządzącymi to blużnierstwo. Społeczeństwo coraz lepiej ocenia rząd- obserwuję to w róznych srodowiskach.
  • ~tolek
    (2017-04-12 07:49)
    pan minister jest najlepszym strategiem w dziejach polski i dlatego jest atakowany przez wywiad lub rosyjskie wtyczki ale życzę jemu woli wytrwania a naród oceni jego dobrą wolę w uzbrojeniu polski , ma dobre pomysły i wie jakiego uzbrojenia nam jest potrzeba brawo panie ministrze jesteś wielki, bo trzeba rozróżnić niektóre sprawy a nie przypisywać wszystko co złe bo wszędzie kręci się wywiad obcy i nakręca nienawiść do niego.
  • ~Awa
    (2017-04-08 19:29)
    Być może jest ofiarą pękniętej prezerwatywy
  • ~fasoka
    (2017-04-08 19:26)
    Pan Macierewicz ma talent twórcy scenariuszy, filmowych horrorów katastrof lotniczych.Poza tym dowodzi pisem i armią niedzielną.
  • ~wojak
    (2017-04-08 19:21)
    Co za pytanie ,,kim jest macierewicz"Jest hetmanem wielkim korony polskiej, mającym żółte papiery w kasie pancernej, strzeżonej przez misiewicza.
  • ~Dobra zamiana
    (2017-04-06 12:58)
    Zamienił Tosiek Miśka na Misię.
  • ~Ucho prezesa
    (2017-04-06 11:26)
    Dlaczego plujecie na PIS? bo jesteście w większości.
  • ~Joasia
    (2017-04-05 00:33)
    Lada: po co wchodzisz na tę szwabską stronę? Lepiej oglądaj Trwam, TVP , TVP info. Czytaj Gazetę Polską, Nasz Dziennik. Będzie po polsku, za pieniądze Polaków. Będzie ci jak w niebie. Usłyszysz to zechce PiS żebyś usłyszał. Wszystko w pseudopatriotyczym sosie. Kłamstwa, nienawiść, pomówienia. Zakłamywanie historii i uwielbienie dla prezia. Gratuluję dobrego samopoczucia.
  • ~krzyhoo1
    (2017-04-03 22:30)
    IMO, posłowie powinniy równolegle wysłać do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie, które ewidentnie miało miejsce. Beemka wioząca Kownackiego miała takei samo prawo do udawania pojazdu uprzywilejowanego jak leksus wiceprezesa firmy produkującej dętki albo inne potrzebne mężczyznom wyroby gumowe
  • ~Anton M.
    (2017-04-02 23:26)
    Anton niczievo nie skazet. Eto siekret!
  • ~pox fox
    (2017-04-01 09:12)
    PO - Patologia Oszustów rozbroiła Wojsko Polskie ! Zlikwidowano pobór do wojska a Armia zawodowa w ilościach 80 tys. z czego połowa nie uzbrojona lub w sowieckie przestarzałe uzbrojenie nie gwarantują obrony naszych granic! Główne osiągnięcie Komorowskiego w dziale uzbrojenia to przywieziony z Afganistanu Tank marki Reno w rozsypce z pierwszej wojny światowej! Klich i Siemoniak najgorsi ministrowie obrony w III RP !!!
  • ~Drzazga 101
    (2017-03-31 16:20)
    "Posłowie PO Krzysztof Brejza i Robert Kropiwnicki drążą sprawę kraksy wiceszefa MON Bartosza Kownackiego". O Matko, będąc początkujęcą hejterką, się uprzejmiście zapytowywuję, kiego grzyba wymienione, platformerskie pośluchy, wyręczają uprawnione - przepraszam za wyrażenie - ORGANY państwowe w duszprawielnej sprawie i wcinają się, jak przysłowiowa koszula między półdupki ?! Czy one nie mają poważniejszych spraw, leżęcych w podiumie Ludzieńków i Narodu, kuervas ?! Hej !-
  • ~pot fox
    (2017-03-31 14:21)
    Niemcy naciskają na PO !
  • ~pot fox
    (2017-03-31 14:17)
    Kierowca Kornackiego to POzostałość po 8 latach anarchii PO-PSL !!!
  • ~au
    (2017-03-31 14:02)
    Ale chlew, szkoda, że do wyborów jeszcze troche
  • ~Ale nie wracał ze spotkania z Szogunem Koziejem!
    (2017-03-31 09:44)
    @@ "Wiceszef MON wracał ze spotkania z szefem BBN Pawłem Solochem.".
  • ~Weteran Wojska
    (2017-03-30 19:34)
    Bezwgledny atak na PIS, nie pamietam ze |PIS w taki bezwzgledny sposob atakowal POmatolow i aferzystow jak byli u wladzy.Wniosek jest jeden nalezy szybko , okrutnie i bezwzglednie rozprawic sie z PO partia afer
  • ~Wyjo
    (2017-03-30 19:26)
    "BMW z wiceministrem Bartoszem Kownackim na pokładzie..." Od kiedy samochód ma pokład? To jakieś chyba super specjalne auto dla VIPów.
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2017-03-30 19:05)
    PO to se może KUNIA uderzyć !

Może zainteresować Cię też: