Nowe zdjęcie do prawa jazdy. Co z Twoim dokumentem? Ministerstwo po cichu wprowadziło zmiany

| Aktualizacja:

W życie weszły nowe przepisy dotyczące dokumentu prawa jazdy. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa wydało rozporządzenie, które zmienia dotychczasowe zasady.

wróć do artykułu
  • ~jerry m
    (2016-02-29 14:06)
    Na razie. Zaraz póżniej będzie trzeba obiowiązkowo wymienić stare prawo na nowe z n owym foto.I bedzie kosztowało. Bo potrzeba na "pinset plus"
  • ~geniu
    (2016-02-29 22:31)
    tym razem to chyba PIS porąbało, albo mają u siebie jakąś piątą kolumnę
  • ~wkurzony
    (2016-03-05 08:08)
    Kolejny ponury żart nowego rządu. Dlaczego nie ograniczono się do nowych kierowców i nowych praw jazdy?Dlaczego obywatele muszą płacić za ich pomysły?Złodzieje.
  • ~Wonder
    (2016-03-01 10:39)
    A co jak jestem niewidomy? Mogę założyć ciemne okulary do zdjęcia?
  • ~Elzbieta24
    (2016-02-29 15:36)
    Zycie lubi zmiany ,te zmiany sa dobre ,z profilu z lewego ucha to jeszcze tradycja komunistow i nie widac dolkadnie twarzy ,a te drugie foto z frontu jest robione na calym swiecie ,tak ze idziemy do przodu a nie do tylu i takie sa wymagania Europejskie
  • ~jj
    (2016-02-29 13:11)
    Dobra zmiana :)
  • ~Songo
    (2016-03-02 15:16)
    Bezterminowe prawo jazdy reaktywacja!po się czepilo i 15 lat zrobili,a TK przyklepal,PiS był przeciw.
  • ~Cyc
    (2016-02-29 21:51)
    Ja tam się tych zmian nie obawiam bo zanim zrobię prawo jazdy minie raczej ładnych parę lat więc mnie nie jakoś nie podniecają wszelkie zmiany wchodzące na początek czy koniec roku. Jakby co to mój rocznik to 1997 r. więc w praktyce mógłbym już je zrobić ale nie każdy ma pieniądze.
  • ~ruda
    (2016-03-01 00:50)
    Wiadomo że nie z zamkniętymi oczyma lub otwartymi ustami na zdjęciu do prawa jazdy nauka jazdy ale znałam brunetki które już miały foto z otwartymi ustami i musiały pędzikiem zmieniać na nowe kolorowe
  • ~antyKOD
    (2016-03-07 10:24)
    kiedy skończą się debilne wpisy o przeglądzie technicznym w dowodzie rejestracyjnym, ten postkomunistyczny biurokratyczny paszkwil do dzisiaj wymagają urzędy komunikacyjne, a rubryk w dowodzie rejestracyjnym jest 6 / czyli starczy po przerejestrowaniu auta na 5 lat/
  • ~xxx
    (2016-03-05 23:35)
    Szechtery, Springery od środy do wtorku mieszją bez przerwy w tym POlskim bajorku!! Także URZĘDASY zaczynają mieszać!!
  • ~Opoka
    (2016-03-07 09:25)
    Jeżeli , jeżeli , jeżeli , zaczniemy od wykształcenia i stabilizacji kadr , wówczas można mówić o szansach na skutek pożądany społecznie , .Oczywiście , zmiany zachodzą , są potrzebne , Świat idzie do przodu . Jednak ciągła rotacja pracowników w urzędach , zmiany w sejmie , to powoduje zamęt .Koszty tych zmian , są ogromne , widocznie stać Nas Polaków na to .
  • ~MrKuba65
    (2016-03-09 10:22)
    Stoimy jako polscy podatnicy po uszy ******** a umiłowana władza każe nam co jakiś czas wykonywać przysiady....

Może zainteresować Cię też: