Skoda skradła show w Paryżu. Nowy model zaskakuje napędem i wyglądem [FOTO]

| Aktualizacja:

Skoda Vision RS to niespodzianka, jaką z kapelusza wyciągnęła czeska marka w czasie salonu samochodowego w Paryżu. Samochód zaskoczył nie tylko sportowo stylizowaną karoserią. Także hybrydowy napęd może spodobać się kierowcom, bo niebawem trafi na drogi.

wróć do artykułu
  • ~scanner
    (2018-10-03 12:33)
    Szkoda, że naszą motoryzację rozpie...i :) ___A mieliśmy wiele ciekawych pomysłów i inżynierów też mamy kumatych i z pomysłami.
  • ~Nebo
    (2018-10-03 13:16)
    Ale ten grill ciągle porażka
  • ~Bond
    (2018-10-03 14:16)
    Gdyby nie pazerność związków zawodowych to produkowaliby to na Żeraniu.
  • ~ala
    (2018-10-03 16:41)
    znow kanciasta bryla ! to sie nie wrati p.hawranek!
  • ~KARINKA
    (2018-10-03 17:38)
    BRAWO - CZESI DALEKO W TYLE ZOSTAWIAJĄ AUTA TEJ KLASY . BRAWO ! A WY MALKONTENCI MACIE W JEDNYM RACJĘ - ZNISZCZONO Z PEŁNĄ PREMEDYTACJĄ POLSKI PRZEMYSŁ SAMOCHODOWY - KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY - WIEMY , W WYBORACH PEŁOWSKI GANG LEGNIE ! JAK NASZA MOTORYZACJA . PRECZ Z NIEMIECKIMI JURGIELTNIKAMI .
  • ~fjuu bzdziuu
    (2018-10-03 17:46)
    1 000 000 aut elektrycznych wg Klamczuszka mateuszka juz za 9 miesiecy, 3 000 000 mieszkan eg prezeasa ciagle czekam na klucz..
  • ~Trzy cytrzystki
    (2018-10-03 20:36)
    To nic , nam w produkcji palet nikt nie dorówna .
  • ~borys
    (2018-10-04 10:28)
    show może skradła ale dla mnie design przesadzony wolę prostotę i elegancję tak jak w przypadku camry. wraca po tylu latach i to z klasą i podniesioną wysoko głową.
  • ~kierowca
    (2018-10-04 15:02)
    Jak to jest Czesi potrafią a Polak nie potrafi panie premierze(elektryczne auta) Morawiecki
  • ~Dom
    (2018-10-04 17:16)
    A gdzie nasz super samochód elektryczny bolid dla każdej rodziny pisuary
  • ~marian66
    (2018-10-07 07:01)
    Ble,,ble i tak dalej -nie wiem jakie ma osiągi czyli ile kilometrów to cudo przejedzie po pełnym naładowaniu akumulatorów.Co wstyd się przyznać,że pojedzie około 200 km i to tylko z górki.
  • ~alex
    (2018-10-10 11:09)
    Podajcie nazwiska tych co zniszczyli nasz przemysł motoryzacyjny , oni powinni ponieść konsekwencje swych antypolskich działań
  • ~poczekamy