Nowak wpompuje miliardy w drogi. Najnowszy plan inwestycji

| Aktualizacja:

Najnowsze plany autostradowe rządu: powstanie trasa A1 z Tuszyna na Śląsk, zaś A2 tylko do Mińska Mazowieckiego. Trasy z Poznania do Grudziądza i z Lublina do Rzeszowa na listę rezerwową

wróć do artykułu
  • ~wert
    (2013-03-14 07:40)
    przed odejsciem kumple musza sie nakrasc
  • ~KAPELMAJSTER
    (2013-03-14 07:42)
    O CZYM TEN SZCZAWIOŻERNY LEMING NAWIJA, WSZAK BUDŻET UNIJNY NIE JEST JESZCZE ZNANY, I NIE WIADOMO ILE POLSCE SIĘ UDA PIENIĘDZY OTRZYMAĆ?
  • ~scyzor
    (2013-03-14 07:45)
    „Z was się śmieję, z was ! Z całego społeczeństwa, z wszystkich kochanych rodaków ! (...) Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu i płemieł (...) wasz wielki człowiek, (...) to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn ! Idiota niemający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania ! Przyjrzyjcie się jego (..) prostackim manierom ! Skończony tuman, kompletne zero ! (...) Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. (...) To wy wywindowaliście to bydle na piedestał ! „

    A. Dołęga-Mostowicz: "Kariera Nikodema Dyzmy"
  • ~Robnad
    (2013-03-14 07:55)
    oprócz tego, że nic nie wiadomo ile pieniędzy w końcu "dostaniemy", to jakims dziwnym trafem 70 mld według POkemonów, jest sumą większą niz 115 mld. pisowskich, które zdążyła już przepierniczyć ferajna cwaniaków z POdwórka.
  • ~a5
    (2013-03-14 07:58)
    Niska cena bez przesady-ale musi być dobra jakość
  • ~Wyrozumiały
    (2013-03-14 08:09)
    Będzie wódka będą śledzie i ... też co bedzie.
  • ~lemming
    (2013-03-14 08:17)
    Znowu obiecanki żeby przykryć wniosek
    o odwołanie ministra N.
    A dziennikarze jak zawsze usłużni wobec władzy.
  • ~fran
    (2013-03-14 08:26)
    brawa dla tuska i nowaka
  • ~Arek
    (2013-03-14 08:28)
    Via Baltica powinna być budowana obecna droga Warszawa - Litwa Łotwa Estonia to koszmar droga śmierci
  • ~POdlasiak
    (2013-03-14 08:54)
    Mieszkańcy z samorządowcami z Warmii i Mazur i Podlasia powinni robić codziennie blokady dróg.Wtedy może szanowni ministrowie zdali by sobie sprawę że tu też mieszkają ludzie a nie bydło.Co prawda dla bydła to oni budują obwodnicę w Bargłowie Kościelnym.Tylko tej obwodnicy nie chce tutejsza ludność i wypasane bydło.
  • ~pingwin
    (2013-03-14 08:54)
    Ale bedzie co krasc Aby zylo sie lepiej , kolesiom krolika. Jest jeszcze jedno ale budzezu unijnego jeszcze nie ma i ile...
  • ~Korektor Mietek
    (2013-03-14 08:57)
    Nowak wpompuje miliardy w drogi samochód, basen, apartament, garnitur i żel do włosów.
  • ~olo
    (2013-03-14 09:14)
    Znowu jedno wielkie złodziejstwo się szykuje i doprowadzanie do bankructwa podwykonawców.
  • ~struś pędziwiatr
    (2013-03-14 09:16)
    Tak, w obiecywaniu to są dobrzy...


    gorzej z realizacją...
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-03-14 09:24)
    Obiecanki, cacanki, a głupiemu radość. Jak ulał pasuje to przysłowie do zaPOwiedzi POpaprańców. I cóż - pieniędzy jeszcze niema, nie ma tez wstrzymanych pieniędzy na ten rok przez UE, a już dzieli się skórę na niedźwiedziu. Tak przykrywa się sprawy drastyczne. Propagandę POpaprańcy mają, oj mają.
  • ~sliski
    (2013-03-14 09:39)
    Nowak wpompuje miliony ale w premie dla kolesi prezesów-bo to złodziej i pełowiec a każdy pełowiec to złodziej.
  • ~ela
    (2013-03-14 09:42)
    Tiry na jednopasmówkach są nieustannym, śmiercionośnym zagrożeniem dla samochodów osobowych. Na tych drogach panuje istny horror. W normalnym kraju po takich drogach tiry nie jeżdżą. No ale co u nas jest normalne ?
  • ~zniesmaczonyPO
    (2013-03-14 09:44)
    Bardzo duuzy błąd rezygnacja Lublin -Rzeszów, powiem wiecej powinien byc taz zbudowany odcinek Rzeszów -Barwinek - umozliwiłoby to otworzenie nowego korytarza północ-południe (z Gdańska-Warszawa-Lublin-Rzeszów-i dalej Koszyce -Miszkolc-Debreczyn-Kliz-Bukareszt-Konstanca,
    takze rezygnacja z Via Baltica to chyba działanie ruskiego wywiadu, bo porzez połaczenie Litwy z Warszawą mozna by jeździć szybko po całej unijnej Europie
  • ~Gruby
    (2013-03-14 09:44)
    Już my wiemy gdzie ta kasa zostanie wpompowana. Tam gdzie ostatnio mógłbym dodać.
  • ~biksem
    (2013-03-14 09:52)
    lepiej niech do dymisji sie poda,