Nowak w programie Lisa: Tabloidy są dla pana autorytetem

Do tej pory docinali sobie za pośrednictwem mediów, teraz spotkali się twarzą w twarz w studiu. "Większość kierowców nie łamie przepisów, może tu chodzi o pieniądze?" - dopytywał Tomasz Lis ministra transportu i infrastruktury. Sławomir Nowak pozwolił sobie na złośliwość wobec prowadzącego.

wróć do artykułu
  • ~MAX
    (2013-01-15 10:27)
    ogladałem ten program i całkowicie zgadzam sie z p Lisem nie chodzi o bezpieczenstwo tylko o kase Minister Nowak mimo wielokrotnych pytan p Lisa nie odpowiedział dlaczego za kase mozna uniknąc punktow karnych podobnie jak odniosł sie do bezkarnosci na drogach posłow ,to p Nowak powiedział ze Lis przygotowywał sie do programu póltorej godziny a ryposta byłataka ze Nowak npisał swoj program bezpieczenstwa w 1,5 godz Brawo p LIS
  • ~bolo
    (2013-01-15 10:28)
    Nie cierpię Lisa, ale tym razem oburzenie pomatolstwa jest nieuzasadnione. On tak rozmawia z opozycją, z tym że tym razem argumenty pismaka były
    uzasadnione. Przecież ten dziubdziuś, z tzw obywatelskiego donosu powinien
    dostać 10 pkt za jazdę po warszawce na 50 - tce i 500 zł.
    Gdzie było tvn -pirat?
  • ~POlak
    (2013-01-15 10:28)
    Pewnie T Lis może już oglądać się za innym miejscem pracy.Kto zadziera z nami czyli PO ten musi liczyć się ze skutkami.
  • ~ciekawski
    (2013-01-15 10:29)
    Lemingi piały z zachwytu gdy Lis tak podchodził do Kempy lub Brudzińskiego,dzis już nie pieją?Lis się nie POdoba?
  • ~europa
    (2013-01-15 10:32)
    Czytając to wszystko nie rozumiem niczego . Dlaczego wy Polacy tak boicie sie
    porządku jak jest 50 trzeba jechać 50 ja 90 trzeba 90 i po ptokach z radarami i Novakiem . Nie jestem Niemcem ale to co wydziwiacie nazywa sie polnische schweineriei czy tak jakoś, A propo kdyby lotnicy w Smoleńsku dotrzymywali przedpisy to ... .Ale to już chyba macie w genach
  • ~malkontent
    (2013-01-15 10:34)
    Tak we Francji i Niemczek jest po 3-4tys fotoradarów tylko, ze najpierw powstały autostrady a fotoradary zostały postawione nie do łupienia kierowców ale by obsługa miała podgląd na ruch i wypadki na autostradzie i mogła reagować. Mandaty dla łamiących prawo jest tam na dalekim miejscu gdyz jak kierowca ma do przejechania z Paryża do Marsylii jadąc autostradą 800km wie że jak nie będzie korków to po 6-8 godzinach jest nad morzem. W Polsce jak masz do przejechania 800km to wiesz że jak dobrze bedzie to masz 14-16 godzin jazdy. Dlatego jedziesz 40km/h przez wioskę i wyjeżdzasz z terenu zabudowanego ale znak koniec terenu zabudowanego jest 700m za ostatnimi domami więc zaczynasz rozpędzać auto i już Cię maja gdyz na 650m za wioską jest zamaskowany patrol z fotoradarem. Wiem bo mnie tak stzrelili jak do jelenia z zasadzki.
  • ~plenum PO
    (2013-01-15 10:35)
    Liz udaje że krytykuje rząd a w rzeczywistości liże doopę i szuka okazji do ataku na Kaczyńskiego. I za to was lubimy towarzyszu liz. Możecie byc pewni, że wy i wasza żona pozostaniecie na drogich kontraktach w telewizji dopuki my rządzimy. Wasze srebrniki są niezagrożone!
  • ~arma
    (2013-01-15 10:38)
    ten lis to dno, poziom rozmowy z jego strony był podwórkowy i to łagodne określenie.
  • ~Al Paga
    (2013-01-15 10:40)
    CIENKI BOLEK TEN NOWAK ...
  • ~kierowca
    (2013-01-15 10:48)
    Ja wiem jedno. Nie należę do niedzielnych kierowców ,ale jeżdżę od 32 lat i to sporo i nie zapłaciłem nigdy mandatu. Jak teren zabudowany to od czarnej tablicy do czarnej jadę według przepisu tj. 50 km/h. Gdyby tak wszyscy jeżdzili to narazilibyśmy nasze kochane peństwo na potężne straty związane z postawieniem i utrzymaniem radarów a i minister Rostowski musiałby te półtora miliarda wyczepać z kieszeni bo do kasy wpłyneło by zero. Dlaczego większość kierowców chce jeżdzić np w terenie zabudowanym 150 km na godzine. Czy to idioci
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2013-01-15 10:53)
    Albo to wielka mistyfikacja,,,albo tej bandzie już tak brakuje zlobu do rozkradania ze bierze się za lby...
  • ~dobro
    (2013-01-15 10:57)
    to koniec PO -i to jedyny plus tej audycji
  • ~007
    (2013-01-15 11:00)
    Jedna świnia sPOtkała drugą i rozprawiały o chlewie.
  • ~wolf
    (2013-01-15 11:01)
    Oczym właściwie jest ta gadka?
    Od 5 lat tzw obywatele z obywatelskiej platformy poza dojeniem Polaków i
    kręceniem lodów robią nic.
    Nowe restrykcje, nowe utrudnianie życia.
    Panie i Panowie w Holandii nawet wiejska droga ma ścieżkę rowerową.
    We Wrocławiu, na ul. Ruskiej, gdzie z trudem poruszają się obok siebie dwa
    auta, między nimi uprawia ekwilibrystykę cyrkową na rowerze facet.
    Jak chcecie dbać o bezpieczeństwo ludzi, to trzeba było wydać 68 mld euro
    na koleje i drogi, a nie na nowych milionerów.
  • ~PO to DNO
    (2013-01-15 11:06)
    Coś tam pieprzył, że mamy "najtańsze w europie" mandaty. Te, koloooooo... a płace to niby jakie mamy... wiem u tuskaczenki mają gorzej. OMG propaganda spotkała się z propagandą.
  • ~adam
    (2013-01-15 11:08)
    Wiecie jak prosto można rozmontować ten POparański rząd i całe PO? Wystarczy jeździć zgodnie z prezpisami, nie kupować alkoholu i papierosów przez kwartał i cały ich budżet wali się.
  • ~LISol
    (2013-01-15 11:09)
    Solennie przyrzekam, że w następnym programie POjadę PO Kaczyńskim.
  • ~MONIKA
    (2013-01-15 11:10)
    TO TYLKO STWARZANIE POzorow. JEDEN DRUGIEGO WART. MEDIALNA PAPKA DLA OGLUPIANIA CIEMNEGO LUDU . OBYDWAJ KASUJA TAKA KASE, ZE NIE STRASZNE IM MANDATY PUNKTY KARNE. PO PROGRAMIE ZAPEWNE POklepali SIE PO PLECACH I POszli na dobra kolacje. na .pewno do DOMU WRACALI Z PRZEPISOWA PREDKOSCIA W SWOICH LUKSUSOWYCH SLUZBOWYCH AUTACH ZA PIENIADZE PODATNIKOW
  • ~roman cyklista
    (2013-01-15 11:14)
    W takim programie i w takiej sprawie powinni uczestniczyc np. zwolennicy i przeciwnicy fotoradarow , a prowadzący nie powinien byc stroną!Pan Lis prowadził program skrajnie nieprofesjonalnie ,Kłocił się jak stara przekupa .WSTYD !Takich jak on trzeba tępic !Z własnego doswiadczenia wiem jak jezdża ul. Przyczołkową panowie z Konstancina .To czesto drogowi BAndyci .Radary i surowe kary są niezbęne !Życie ludzkie nie ma ceny panie Lis !
  • ~więcej punktów mniej kasy
    (2013-01-15 11:14)
    widać jaki żenujący był Nowak u Lisa, kolesma IQ poniżej średniej krajowej , redaktor zadaje pytania a ten czyta ksiązki, generalnie dramat, widać, że PO nie ma żadnej wizji Polski poza łupieniem Polakow