Nowak o "drogowych" rządach PiS: Nierealne plany i bałagan

| Aktualizacja:

Skąd problemy z budową autostrad? Zdaniem Nowaka m.in. stąd, że rząd PO-PSL nie odziedziczył po poprzednikach "rozpędzonego planu budowy", ale nierealne plany i bałagan legislacyjny, a uporządkował to dopiero jego poprzednik Cezary Grabarczyk.

wróć do artykułu
  • ~mohernacałego
    (2012-03-16 12:11)
    Nowak jako model byłeś lepszy,teraz z KonDonkiem możecie Grodzkiej dobrze zrobić,chyba na tyle was obu stać.
  • ~wścieklica
    (2012-03-16 12:21)
    Co za kretyn z tego Nowaka! A może by tak Mieszkowi I przypisać brak planów i co tam jeszcze?!... PO 5 lat "rządzi", a PiS?... Jak długo będzie jeszcze się zwalało swoje "nic nie robię PO" na PiS?!...
  • ~Pebik
    (2012-03-16 12:22)
    No jasne. Inaczej być nie może. Wszyscy winni lecz nie rząd Tuska i PeOwców.
    Chyba już tylko niewielka grupa nieuleczalnie chorych debili jest w stanie uwierzyć w słowa wypowiadane przez ludzi z PO.
    Bo reszta społeczeństwa widzi w was jedynie niekompetentnych malkontentów. A mówiąc prościej- To wy po prostu jesteście zwykłymi nieudacznikami.
  • ~dugme
    (2012-03-16 12:24)
    1 maj 2004 - wejście polski do Unii europejskiej;
    31 październik 2005 - zaprzysiężenie rządu Kazimierza Marcinkiewicza;
    14 lipca 2006 - zaprzysiężenie rządu Jarosława Kaczyńskiego;
    9 listopada 2007 zaprzysiężenie rządu Donalda Tuska.
    Czyli mamy 53 miesiące rządów PO do 42 miesięcy rządów nie PO, w tym 25 miesięcy rządów PIS.
    Ale i tak wszystkiemu jest winien Kaczor!!!
  • ~aga
    (2012-03-16 12:25)
    p. Model, daj pan spokój, że winne jest PIS, taki "bałach" był dobry 5 lat temu ! wstyd mi za takiego ministra RP !!!
  • ~KOPARA2000
    (2012-03-16 12:30)
    PRZEBIŁ W GŁUPOCIE SAMEGO BULA POGRATULOWAĆ TUSKOWI I PLATFORMIE TRAFNYCH WYBORÓW BO NA ICH TLE TUSK TO NAWET NIE JEST GŁUPI
  • ~apud
    (2012-03-16 12:31)
    Panie Nowak niech p. nie ośmiesza siebie i swoich ziomali czyli polszewików !!!
  • ~abc
    (2012-03-16 12:32)
    Winny jest POprzedni rzad ;))))
  • ~BACA
    (2012-03-16 12:37)
    czy leci z nami psychiatra bo o pilota nie pytam
  • ~ole
    (2012-03-16 12:37)
    PiS wykupił wam grunty i przygotował plany.Wy mieliście tylko pilnować budowy.Nie nadajecie sie nawet na cieciow GAMONIE!!!
  • ~ale jaja Nowaka, to kretyn
    (2012-03-16 12:40)
    aparatczyk Nowak kłamie w zywe oczy. Sam Tusk mówił ze nic nie dziedzicza od PIS-u bo na nowo robia plany.
    Teraz jak jak jest porazka jeszcze po 5 latach narzeaja że połozenie asfaltu PIS zle wykonał i oni przejeli
  • ~z Polski A
    (2012-03-16 12:45)
    Chyba nic gorszego nie mogło spotkać Polski niż rządy Tuska i PeOwców.
    Masakra normalnie.
  • ~były kolejarz .
    (2012-03-16 12:50)
    Model na wybieg puszczony niech patrzy co mu napaskudził poprzednik , czy się nie potknie o jakąś przeszkodę [ może zgubił stringi ] , a nie patrzy w przeszłość z przed sześciu lat co już dawno poszło w niepamięć [ przynajmniej
    taką politykę prowadzi PO względem incjatyw rządowych PiS ] .
    Pan Nowak jednak dostaje czkawki gdy wspomni swoje obietnice i wyczyny ,
    zresztą nieodległe i oczywiście obwinia babcie że nie został na stałe MODELEM .
    Byłemu ministrowi Polaczkowi , ministro Nowak nawet nie wart pucować butów
    w holu ministerstwa , to jest profanacja stanowiska i instytucji .
  • ~zatrwożona
    (2012-03-16 12:51)
    Rządy fachowców jak to stwierdził o swoim gabinecie Tusk. Właśnie widać efekty pracy tych ,fachowców, Czego by się nie dotknęli to wszystko spieprzą. Aż strach pomyśleć, że ci ,fachowcy, jeszcze przez cztery lata mają dewastować Polskę.
  • ~peaceman
    (2012-03-16 12:57)
    Zlecić budowę autostrad fryzjerowi z Lublina !
  • ~bananik
    (2012-03-16 13:00)
    to jak to jest panie Nowak .Kłamie pan? Przeciez Grabarczyk nie narzekał na poprzedników.
  • ~Kos
    (2012-03-16 13:03)
    Nie szukaj glupich tlumaczen , tylko waz sie do roboty nieudaczniku.
  • ~Bul bez nadzieji
    (2012-03-16 13:43)
    Nowak ty baranie POmatole rzadzicie juz ile lat ? Rozwaliliscie juz Polske ..Zaprzancu wynocha z moje Polski
  • ~emerald
    (2012-03-16 13:45)
    Nowak daje wyjaśnienie lemingom,bo przecież trudno im zrozumieć,że rząd ich marzeń to rząd patałachów, więc trzeba jakoś się usprawiedliwić. Biedni są ci wyborcy PZPO.Pewnie już uwieżyli,ze to wina Kaczyńskiego (który rządził tylko 1,5 roku).
  • ~amiacz
    (2012-03-16 13:48)
    Partacze z PełO. To jest główna przyczyna.