Nowak o "drogowych" rządach PiS: Nierealne plany i bałagan

| Aktualizacja:

Skąd problemy z budową autostrad? Zdaniem Nowaka m.in. stąd, że rząd PO-PSL nie odziedziczył po poprzednikach "rozpędzonego planu budowy", ale nierealne plany i bałagan legislacyjny, a uporządkował to dopiero jego poprzednik Cezary Grabarczyk.

wróć do artykułu
  • ~JG
    (2012-03-16 11:39)
    A ja myślę, że winien jest potop szwedzki i zajęcie Pomorza przez Krzyżaków
  • ~Meir Lau
    (2012-03-16 11:41)
    Ten "model" o ryju Frankensteina jest zaskoczony tym, że w Polsce wiosna i jesienią padają deszcze, a zimą jest mróz i pada śnieg.
    Znalazł sobie dupokrytki.
    Przygotowują nas do wielkiej klapy i kompromitacji pod nazwą Euro 2012.
  • ~drf
    (2012-03-16 11:41)
    Zadnego wstydu... chocby dziesieclat rzadzili to beda wszystkie swoje bledy i braki usprawiedliwiac dwuletnimi rzadami PiS-u. Jak male dzieci, nie potrafia sie przyznac do nierobstwa i braku kompetencji, tylko szukaja winnych poza swoim podworkiem. Zalosny, smieszny bufon...
  • ~zzz
    (2012-03-16 11:44)
    Myślałem ,że już się nie odważą po tylu latach zwalić swojej nieudolności na Pis.
    To prawda ,że człowiek uczy się całe życie.
  • ~ted7
    (2012-03-16 11:45)
    Boże iloma "idiotami" i skończonymi "kretynami" obdarzyłeś tak biedny kraj jakim jest Polska! Dlaczego? Zdaje się że jeszcze musimy odpokutować jakieś winy naszych przodków skoro wciąż tak obficie obdarowujesz nas niepełnosprawnymi umysłowo politykami i urzędnikami wszelakiej maści - a czym wyżej tym jeszcze gorzej. Przynajmniej spowoduj aby się publicznie nie wypowiadali, gdyż poziom ich głupoty jest zabójczy dla zwykłych obywateli a Ci z nas co na nich głosowali są już na krawędzi samobójstwa - zlituj się nad nami jak i nad nimi chociaż, na to nie zasłużyli!
  • ~kurdupel z domu zagłady
    (2012-03-16 11:53)
    Nowak - prehistoryk, a co z bliższą historią budownictwa autostradowego i modernizacji kolejnictwa w Polsce - może jakaś rekapitulacja na temat Grabarczyka polskich kolei
  • ~Pielgrzym
    (2012-03-16 11:54)
    BRAWO panie Nowak ,myśmy ukradli ,spieprzyli ,ale najlepiej niech kolega odpowie.Brawo! Stara zasada mówi Łapaj złodzieja ,gdy ja kradnę paluchem wskazując na sąsiada.Czy Wy w Rządzie myślicie że Naród to barany ,którego można strzyż do skóry?
  • ~Dno_Dna
    (2012-03-16 11:55)
    Rok 2011 był rokiem o najmniejszej ilości opadów od 1850r.
    A i zima przyszła dopiero w styczniu 2012. Lepszego sezonu budowlanego nie można sobie w Polsce wymarzyć.
    Nie przeszkadza to bęcwałowi pleść trzy po trzy o czynnikach obiektywnych, a tępi dziennikarze z uśmiechami przytakują.
    Dno i 10m mułu. Skąd się biorą tacy dziennikarze? Przecież takich głupich ludzi w życiu często się nie spotyka???
  • ~lider607
    (2012-03-16 11:56)
    A to, że Nowak urodzil się tępakiem, to też wina PIS-u. Ach ten niegrzeczny PIS.
  • ~Rząd_Trampkarzy
    (2012-03-16 11:57)
    Zamiast od 6 lat "haratać w gałę" trzeba się było wziąć do roboty od razu a nie bidolić.
  • ~ROM
    (2012-03-16 11:59)
    CO PACAN TO PACAN, UWIELBIAJACY SHREKA,/Wspłóczucia dla jego wyborców ,POziom typowy dla elektorat PO/
  • ~{+}
    (2012-03-16 11:59)
    PIS ODPOWIADA ZA POPĘKANE AUTOSTRADY, KTÓRE BUDUJE MAFIA NOWAKA? NA CO TEN DUREŃ LICZY? WYDAJE MU SIĘ, ŻE KŁAMLIWE MEDIA BĘDĄ TAK DŁUGO POWTARZAĆ KŁAMSTWO O PIS AŻ POLACY W TO UWIERZĄ?
  • ~R
    (2012-03-16 12:00)
    Dlaczego w tym kraju kretyni sięgają takich stanowisk?
  • ~Jaral
    (2012-03-16 12:03)
    Powinien jeszcze dodac, ze za jego personalna durnote tez PIS, a w szczegolnosci jaro kaczor jest odpowiedzialny. Juz sam oddech jarasa oddaje taki ogrom toksyn, ze w promieniu 500 km. autostrady pekaja. Oddech kaczora jest powodem wszystkich niepowodzen obecnego nierzadu i basta.
    Za kogo oni nas maja.
  • ~Stary Człowiek
    (2012-03-16 12:06)
    Poprzednik miał przynajmniej nazwisko adekwatne do swoich działań w resorcie.Wykształcenie i kariera zawodowa ministra Nowaka ma się tak do dróg i kolei jak polonistyka do prostytucji.Tłumaczę : każda polonistka teoretycznie może zostać prostytutką . Nie każda prostytutka nadaje się na polonistkę.
  • ~Odkrywca
    (2012-03-16 12:06)
    PIS jest winny wszystkiemu!
    Ocipleniu i ozimbieniu!
    I głupocie co poniektórych...
  • ~BB
    (2012-03-16 12:08)
    Jesli chodzi o kolej, to na moim terenie winny jest pruski zaborca, że z takim rozmachem tę kolej, przy skromnych środkach technicznych zbudował.
  • ~Nowak
    (2012-03-16 12:08)
    To że Nowak jest Nowakiem/Minister/to wina państwa Nowaków.
  • ~sake
    (2012-03-16 12:08)
    pan Nowak jest z zawodu piekarzem.Niech więc nie udaje eksperta od dróg i autostrad i krytykę zaczyna od siebie.
  • ~GAG
    (2012-03-16 12:10)
    PIS ZBUDOWAŁO 5 KM AUTOSTRADY I JAK ONI MOGĄ KRYTYKOWAĆ PO