Awaria sprzętu, nawał pracy w takich sytuacjach firmy przewozowe powinny ratować się wynajęciem auta dostawczego w systemie Fraikin Light. Przynajmniej tak to sobie wymyślili twórcy tej usługi, czyli firma Fraikin Polska do spółki z Fiatem.

>>>Jest taniej nawet o 20 tysięcy złotych

Reklama

Gdzie szukać pomocy? Usługę Fraikin Light oferuje sieć Fiat Professional. Na początek samochody można wynajmować w pięciu miastach, w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Tychach i Krakowie. Twórcy obiecują rozszerzenie sieci.

Każdy z tych pięciu oddziałów oferuje cztery naprawdę duże Fiaty - Doblo Cargo Maxi, Ducato Furgon ze średnim rozstawem osi, Ducato Furgon z długim rozstawem osi oraz podwozie Ducato z zabudową izotermiczną i agregatem. Każdy powinien wybrać coś dla siebie…

>>>Mały Fiat ku chwale mistrza

"(...) Zależy nam na tym, aby klient przychodząc do salonu Fiat Professional, oprócz samochodu, miał do dyspozycji pełen wachlarz usług finansowych (leasing, kredyt, wynajem długoterminowy), a dzięki ofercie wynajmu krótkoterminowego Fraikin Light zaspokajamy jego dodatkowe potrzeby związane z przewozem towarów. Cieszę się, że oferujemy tę usługę właśnie teraz, jako jedyna marka samochodów dostawczych, gdyż jest to najlepsza możliwa oferta na dzisiejsze trudne czasy." - zachwala Lucyna Bogusz z Fiat Professional.

Zasady? Proste. Samochody można wynajmować od jednego dnia do jednego roku. W każdy okres wliczona jest stała ilość kilometrów. Ceny? Identyczne w całym kraju.

>>>Poznaj tajemnicę drewnianej skrzyni