Honda EVO 6 - wygląda bardzo atrakcyjnie, futurystycznie. Jak przyznają inżynierowie, to mechaniczne dzieło sztuki. Napęd przeszczepiono z wielkiej turystycznej hondy goldwing. Ponad 1,8 l pojemności i sześć cylindrów zapowiada niezłą zabawę. Zwłaszcza że EVO6 wygląda na połowę masy swojego dawcy.

Suzuki chwali się prototypem byplane. Motor inspirowany myśliwcami napędza jednolitrowy silnik. Gemma to pomysł na stylowy skuter, napęd daje 250 cm silnik chłodzony cieczą. Ciekawostką jest crosscage - motocykl elektryczny, który dostaje energię z ogniw paliwowych zamieniających wodór na prąd.

Stoisko Kawasaki to prototypowy model 1400GTR z czterocylindrową jednostką 1,4 l, w przyszłości ma być motocyklem idealnym na długie trasy. Jest też coś dla fanów przyspieszeń – Z1000 pomysł producenta na ulicznego wojownika - nadwozie w stylu naked bike napędza czterocylindrowy silnik o pojemności 1 litra.

Na koniec coś małego i praktycznego. Yamaha widzi przyszłość w elektrycznym i… składanym motocyklu bobby. Zapraszamy do galerii.