Antoni Macierewicz, jeszcze do niedawna właściciel 13-letniego daewoo espero, teraz jeździ modnym i dużym nissanem qashqai - donosi Fakt.

Reklama

Polityk zapewnia jednak, że wóz nie jest jego… "To auto mojej córki" - tłumaczy Faktowi poseł PiS. I zapewnia, że własnego auta, volkswagena passata, którego kupił rok temu, nie zamierza zmieniać. I to przez najbliższe 10 lat!

Fakt

"Jechaliśmy całą rodziną do Piotrkowa. Samochód córki ma siedem miejsc, dlatego wsiedliśmy do niego" - opowiada Macierewicz, spotkany w podwarszawskiej miejscowości, gdy parkował nissana.

Fakt

Zobacz zdjęcia>>>Poseł Antoni Macierewicz jeszcze niedawno jeździł wysłużonym daewoo espero, wyprodukowanym w 1998 roku. Auto było w tak opłakanym stanie, że samochód przeznaczony został do kasacji.

Fakt

"Nic już się nie dało zrobić, jeździłem nim 13 albo 14 lat" - mówi Faktowi Macierewicz. Dlatego poseł pozbył się tego auta i przesiadł się do 2-letniego volkswagena passata. "Jest dużo sprawniejszy od nissana. W perspektywie 10 lat nie zamierzam zmieniać samochodu" - mówi Macierewicz.

Fakt