Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 10-11 września 2011 w Pałacu w Oborach (podwarszawski Konstancin-Jeziorna).

Reklama

Czerpiąc doświadczenia z corocznych imprez organizowanych wcześniej przez ForzaItalia.pl na gościnnych terenach Muzeum Motoryzacji w warszawskiej Fabryce Norblina, współorganizacji z Automobilklubem Polski zeszłorocznego Zlotu Gwiaździstego na Lotnisku Bemowo, klub proponuje i obiecuje spotkanie w nowej, oryginalnej oraz ciekawej formule.

Inne

Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Obiekt, sięgający swoją historią XVII wieku, charakteryzuje się niezwykłym urokiem, który pomoże wytworzyć odpowiednią atmosferę imprezy, zaś architektura tej rezydencji będzie, w naszym przekonaniu, doskonałym tłem dla klasycznych, włoskich pojazdów uczestniczących w zlocie.

Dla właścicieli współczesnych maszyn dostępny będzie obszerny parking na około 250 samochodów.

Reklama
Inne

W samym pałacu dostępnych będzie 50 miejsc noclegowych, a przez cały czas działać będzie restauracja serwująca posiłki.

W programie zlotu przewidziane są m.in. liczne wykłady i prelekcje, konkurs elegancji, wytworna kolacja - oczywiście w stylu południowym. Wszystko to odbędzie się w słonecznym, radosnym, włoskim ujęciu. Najważniejszą atrakcją będzie jednak możliwość spotkania i miłego spędzenia czasu z innymi pasjonatami, bo największą wartością klubu są ludzie.

My ze swojej strony zachęcamy do zaplanowania wrześniowego weekendu już dziś. ForzaItalia.pl postara się by atrakcji nie zabrakło!

ForzaItalia.pl