Dziennikarze magazynu "Auto Świat Poradnik" policzyli, ile kosztować będzie korzystanie z nawigacji w perspektywie czterech lat. W zestawieniu uwzględnione zostały również bezpłatne aktualizacje wliczone w cenę zakupu programu, lub urządzenia.

Reklama

Wśród wielu producentów, którzy oferują mapy do urządzeń nawigacyjnych najlepsza okazała się oferta AutoMapy, która oferuje największą liczbę aktualizacji map i programu w ciągu roku za najniższą cenę.

Roczny koszt subskrypcji w przypadku AutoMapy PL XL to zaledwie 79 zł i kwota ta, oprócz dostępu do nowych map i programu pozwala na korzystanie z systemu AutoMapa Traffic pozwalającego na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, jak również korzystanie z serwisu Miplo.pl zawierającego setki tysięcy dokładnie opisanych użytecznych punktów (POI).

W ciągu czterech lat korzystania z AutoMapy, użytkownik otrzyma minimum 24 aktualizacje map i programu, co gwarantuje sprawne działanie map nawigacyjnych nie tylko na najnowszych urządzeniach, ale również na starszych modelach czyniąc je funkcjonalnym narzędziem w nawigacji.

Inne