Skoda przygotowała specjalną promocję dla osób, które złożą zamówienie na Nową Skodę Octavia Tour do 31 grudnia 2010 r. Dzięki upustowi, nowa Octavia Tour w wersji sedan z silnikiem 1.4 MPI dostępna jest już od 39 900 zł.

Reklama
Inne / galnor.com

Promocją objęte są wszystkie silniki i wersje nowej Skody Octavia Tour. Modele wyprodukowane w 2010 roku oferowane będą z upustem w wysokości 1800 zł, a te, które zostaną wyprodukowane w 2011 roku, kosztować będą o 2200 zł mniej (zmiana wysokości upustu wynika ze zmiany stawki VAT). Chętni na to auto muszą się pospieszyć - oferta jest ograniczona ilością sztuk - tylko pierwsze 500 zamówień zostanie objęte promocją.

Wyposażenie standardowe octavii tour II obejmuje m.in. 4 poduszki powietrzne, ABS, centralny zamek, elektrycznie sterowane lusterka zewnętrzne i fotel kierowcy regulowany na wysokość.

Z 2 tys. złotych można dokupić pakiet wyposażenia optimum, który zawiera klimatyzację manualną climatic, elektryczne sterowanie szyb z przodu, zdalne sterowanie centralnego zamka, komputer pokładowy i dodatkowe 6 głośników.

Inne / galnor.com