Niepełnosprawni kierowcy, przy zakupie każdego modelu Skody z automatyczną skrzynią biegów, mogą liczyć na 10 proc. rabatu (4 proc. dla modeli z przekładnią manualną). Dotyczy to wszystkich, którzy ukończyli kurs L-driving i zdali egzamin na prawo jazdy, a także tych kierowców, którzy posiadają w prawie jazdy adnotację o niepełnosprawności (dot. wybranych oznaczeń).

Reklama

Dodatkowo, Skoda Auto Polska wraz ze Szkołą Auto, organizuje specjalne kursy na prawo jazdy kategorii B dla osób z dysfunkcjami narządów ruchu.
L-Driving, specjalny program szkoleniowy na prawo jazdy kategorii B dla osób niepełnosprawnych, jest bardzo wyjątkowym przedsięwzięciem. Dotychczas instruktorzy L-Drivingu ze Szkoły Auto przeszkolili ponad 50 osób, a zdawalność ośrodka jest bardzo imponująca i wynosi około 85 proc. Tak wysoki odsetek kursantów zdaje egzamin teoretyczno-praktyczny za pierwszym podejściem.

Wszystkie szkolenia odbywają się w Skodach Fabia dostosowanych do niepełnosprawności. L-Driving nie tylko wpaja zasady prowadzenia samochodu, ale także umożliwia wypracowywanie nawyków, które będą pomocne przy pokonywaniu fizycznych słabości każdego z kursantów.

Inne