30 listopada 2010 Moskwa - wtedy i właśnie tam Pirelli zaplanowało niezwykłe wydarzenie w niezwykłym miejscu, podczas którego zostaną ujawnione wszelkie tajemnice najnowszej edycji kultowego kalendarza.

Ciekawe co tym razem zaprezentuje mistrz obiektywu? Niewielu ludzi zna prawdziwe oblicze Karla Lagerfelda. I tylko nieliczni znają jego dokładną datę urodzenia, z której Lagerfeld wciąż robi tajemnicę. Również najnowsza edycja Kalendarza Pirelli objętą została klauzulą Ściśnie Tajne. Czego można się spodziewać po najnowszym dziele wielkiego mistrza? Ludzie z Pirelli mówią tajemniczo - "Wiemy tylko jedno - Karl na pewno nas nie zawiedzie!" Niżej prezentujemy zdjęcie-zapowiedź...

Kalendarzu Pirelli 2011 - zobacz pierwsze zdjęcie>>>


Od lat uważany za jednego z największych kreatorów mody. Przez wielu postrzegany jako ekscentryk, sam jednak nazywa siebie inteligentnym i oportunistycznym oraz profesjonalnym amatorem. Zawsze elegancki i konsekwentny w kreowaniu własnego wizerunku. Jego atrybutem stały się ciemne okulary, biała koszula i czarny krawat. Lagerfeld od 1983 roku jest głównym projektantem luksusowego domu mody Chanel. Jego kolekcje i modele są udaną kombinacją elegancji, klasyki i nowoczesności.

Polska top modelka kolejny raz w Kalendarzu Pirelli.
Jest objawieniem świata mody ostatnich lat i muzą Karla Lagerfelda. Anja Rubik, bo o niej mowa, od dziecka marzyła o karierze modelki. Jej idolami były Linda Ewangelista i Naomi Campbell. Dziecięce pragnienia szybko się spełniły. Pierwsze kroki na wybiegu postawiła mając 15 lat. Potem posypały się propozycje z całego świata. Piękna Częstochowianka zamieszkała w Nowym Jorku. Stamtąd wyruszyła w różne zakątki globu na pokazy i sesje zdjęciowe. Cechy charakterystyczne? Duże niebieskie oczy, klasyczne rysy, blond włosy i zdaniem wielu najlepsze nogi w branży. Anja Rubik jest dziś jedną z najbardziej cenionych modelek na świecie. W 2010 roku zajęła 3 miejsce na liście światowych modelek. "Top 50 Models". Już niebawem zobaczymy ją na kartach Kalendarza Pirelli 2011.

Kalendarzu Pirelli 2011 - zobacz pierwsze zdjęcie>>>


Z pierwszych informacji wiemy, że Kalendarz Pirelli 2011 będzie utrzymany w klimacie mitycznych bóstw… "Na początku był Chaos - wielka otchłań, pełna siły twórczej i boskiego nasienia, mieszanina ziemi, wody, ognia i powietrza. Z tej otchłani wyłonił się pomysł, by na kartach kalendarza pokazać kobiety reprezentujące kanon piękna naszej epoki. Dzięki idei Kalendarza Pirelli już od prawie pół wieku obserwujemy bóstwa płci pięknej w różnych obliczach. Cywilizacja starożytna miała swoją mitologię, my mamy Kalendarz Pirelli!" - mówi dziennikowi.pl Anna Borzęcka z Pirelli Polska.

Poniższe zdjęcie wyciekło do internetu...

Kalendarz Pirelli od pierwszej edycji wydanej w 1963 roku bazuje na wszystkim co najlepsze. Do jego tworzenia angażowano najlepszych dyrektorów artystycznych, fotografików, stylistów i grafików, wybierano najznamienitsze modelki oraz najatrakcyjniejsze plany zdjęciowe.