Dziennik Gazeta Prawana logo

Zobacz, jak szaleniec pędził prosto na tira

27 sierpnia 2009, 15:58
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Zobacz, jak szaleniec pędził prosto na tira
Inne
Droga krajowa numer 61 w powiecie łomżyńskim. Za czarnym nissanem jedzie policyjny radiowóz z wideorejestratorem. Przy ponad 100 km/h kierowca śledzonego pikapa wciska gaz i wyprzedza - na skrzyżowaniu, pod górę i podwójnej linii ciągłej. Z przeciwka nadjeżdża tir.

Prędkość, jaką zapisał wideorejestrator w momencie bezmyślnego manewru to 145 km/h. . Wtedy z pewnością doszłoby do tragedii. Piracką jazdę przerwali policjanci.

>>>Tak Niemiec szalał mercedesem w Polsce!

Policja ostrzega - . Wyprzedzanie na skrzyżowaniu może "kosztować" kierowcę 300 zł i 5 punktów, a wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej to koszt 200 złotych i 5 punktów karnych.

>>>Koniec samowolki piratów drogowych

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Zmiany w przepisach dla kierowców, najświeższe informacje ze świata motoryzacji, premiery, testy najnowszych modeli aut, porady. Od kiedy zakaz samochodów spalinowych? Czy pieszy ma zawsze pierwszeństwo? Gdzie zainstalują nowe fotoradary i kamery odcinkowego pomiaru prędkości? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w newsletterze Auto.dziennik.pl.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj