Kierująca pomyliła pedały? Zdarza się, szkoda, że potem zrobiło się groźnie

Według relacji amerykańskich mediów (m.in. CBS) kierująca pomyliła pedały albo z jakichś przyczyn nacisnęła na gaz i mylnie założyła, że skrzynia znajduje się w pozycji P. Tak przynajmniej przypuszcza policja, bo sprawczyni postanowiła nie czekać na dalszy rozwój wydarzeń, lecz oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Całość wyglądała naprawdę groźnie. Z pomocą ruszył syn właścicielki stacji mężczyzna chwycił za gaśnicę i próbował ratować sytuację zanim nie włączy się automatyczny system przeciwpożarowy. Samochód sprawczyni uszkodził też dwa inne pojazdy. Wybitnego pecha miała właścicielka jednego z nich, bo zdążyła odebrać auto dzień wcześniej z naprawy, a teraz – jak twierdzi – jej pojazd będzie miał szkodę całkowitą. Kobieta potrzebuje samochodu na co dzień.

Reklama

Duże straty finansowe, na szczęście nikt nie ucierpiał

Reklama

Właścicielka stacji benzynowej podkreśliła, że jakimś cudem nikt nie ucierpiał w wyniku tego incydentu. Na szczęście w chwili zderzenia nikt akurat nie tankował swojego auta. Straty wstępnie oszacowano na 100 tys. dolarów, ale stacja planuje jak najszybciej znów się otworzyć dla klientów.

Trwa ładowanie wpisu