"Widział, jak pomarańczowy pojazd uderza z impetem w mężczyznę". ZEZNANIA kluczowego świadka wypadku na Bielanach

Śledczy przesłuchali kierowcę srebrnego auta, który był świadkiem tragicznego wypadku na Bielanach. "Zeznał, iż widział, jak po jego lewej stronie bardzo szybko porusza się pomarańczowy pojazd, który następnie z impetem uderzył w mężczyznę" - poinformował PAP rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-10-23 17:06)
    ciekawe czyj to synalek ? sędziego, adwokata, prokuratora a może polityka ?
  • ~Andy
    (2019-10-23 15:42)
    Zamienic kwalifikację czynu na zabójstwo z premedytacją.
  • ~kierowca
    (2019-10-23 16:22)
    Polskie PRAWO toleruje zabójców przy pomocy samochodu. Jak to może być że zmotoryzowany bandyta zabija sześć osób dostaje 12lat darmowego wiktu. Ten z Bielan powiedział oślepiło mnie słońce patrz jak szybko jechał i nie zostaje zatrzymany, to EWENEMENT. Takie numery to tylko w POLSCE.
  • ~Piotr
    (2019-10-23 16:30)
    Kochana Policjo, zdradzę Ci sekret. Takich panów co mają poprzerabiane auta i motory w Warszawie jest więcej. Zapraszam na Mokotów, tam wieczorami słychać ich z daleka (zaczęło się od marca), a pędzą jakby ich stado diabłów goniło. Tymczasem mamy jednak akcję sprawdzania ustawienia świateł. Kpina to czy niemoc.
  • ~Nick1234
    (2019-10-23 17:36)
    Nie widzial i jechal 130 kmh w miescie na slepo. Mechanik. Oddalibyscie swoj samochod takiemu bezmozgowi?
  • ~#Daro
    (2019-10-23 17:05)
    Następny Najsztub?
  • ~---------ziutek
    (2019-10-23 16:32)
    "Mechanicy" przerabiaja te samochody, a potem zwalaja na Niemca......
  • ~ograniczone zaufanie ...
    (2019-10-23 15:53)
    30m drogi hamowania. To zastanawia. Mgły chyba nie było ?
  • ~stary
    (2019-10-23 16:14)
    Wasza fascynacja mocą i prędkością zbiera żniwo ,ale nikt tego nie zmieni .
  • ~ciekawe jaki będzie wyrok
    (2019-10-23 16:11)
    zaraz,zaraz ,jest trudno ocenić z jaką prędkością wtargnął pieszy na pasy , a i czy auto miało aktualne badania ? proponuje kierowce promować do Brukseli
  • ~Mieczysław
    (2019-10-24 05:29)
    Cud nad Wisłą,psy wyliczyly ze jechal z predkoscia 130 kmh w ciągu jednego tygodnia,ale Beeci po trzech lat nie mogą obliczyc predkosci,czy Polska policja a Antek Smoleński tak zwany Koziolek Matolelek to jedna mafia
  • ~mar
    (2019-10-23 18:43)
    Wiemy to, że kierowca jechał z prędkością około 130 km/h. Ciekawe dlaczego takiej pewności co do pedkości nie było gdy to synalek JW ****** na łeb na szyję pokonując 380 km w nieco panad 2 godz . Jak przyszło co do czego to OKAZAŁO sie albo ktoś KAZAŁ aby wyszło 115 km/h a 30 m przeleciane w powietrzu to ze względu na skrzydła
  • ~Dec
    (2019-10-23 20:33)
    Jeśli faktycznie w tym miejscu jechał z taką prędkością powinien dostać zarzut zabójstwa że skutkiem ewentualnym. W JG taki zarzut dostał ten który zabił jak i ten (sic) który tylko się z nim ścigał. A tu? Nawet aresztu nie ma, ciekawe czy to sygnałem albo kuzyn..
  • ~Antykaczystka
    (2019-10-23 20:11)
    Zapuszkować mordercę na zawsze.
  • ~Rockmen
    (2019-10-23 19:46)
    Kara śmierci dla kierowców za zabójstwo ścięcie łba przez kata
  • ~jula
    (2019-10-23 19:11)
    Natychmiast do więzienia.Kto jeżdzi 130 po **************************** ,osierocił dziecko. Dlaczego zesłać na ciężkie roboty do końca życia.
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-10-23 18:47)
    Nie aresztowali go co wskazuje na to, że według mnie miał jakiegoś znajomego z pośród nadzwyczajnej kasty.
  • ~Z PIS
    (2019-10-23 18:54)
    LATAĆ CHCIAŁ.
  • ~nie ma litości
    (2019-10-23 23:09)
    Powiedzmy DOŚĆ kretynom mordującym normalnych ludzi na drogach i przejściach dla pieszych !!!!!!!!!! 130 km/h w mieście świadczy jedynie o polskiej głupocie i braku odpowiedzialności ! CO ROBI POLICJA ??????????? NIC !!!!! Za to co zrobił powinien siedzieć 25 lat i codziennie , żeby mu się nie nudziło, pracować ciężko 12 godzin na dobę !!!!!!!
  • ~trojan
    (2019-10-23 19:01)
    Jeden refleks uratował życie rodzinie , brak refleksu i "refleksji" zabił męża i ojca-smutne.