Suzuki i Toyota dobiły targu. Japońska rewolucja wjeżdża na polskie drogi

| Aktualizacja:

Suzuki i Toyota otwierają nową kartę w historii współpracy. Japońskie firmy właśnie ogłosiły podpisanie umowy o połączeniu kapitałów. Na sojuszu producentów skorzystają także kierowcy w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~ha ha
    (2019-09-16 14:40)
    Czyli będziemy jak Jetson z kreskówki , mechaniczne ramię wsadzi nas do samochodu , samochód (zgodnie z nazwą ) zawiezie do pracy następne ramię usadzi nas przy biurku komputer coś tam za nas zrobi i do domu tak samo ,tylko czy samodzielnie zrobimy wtedy chociaż krok .
  • ~kazik
    (2019-09-02 10:36)
    Z takiego połączenia musi wyjść coś dobrego. Japończycy znają się na motoryzacji. A hybrydy toyoty to już majstersztyk, suzuki zyska dopracowane napędy dzięki tej współpracy
  • ~Yacov Izaak
    (2019-08-29 20:16)
    Niech wprowadzą do Polski takie modele jak np. Highlander i niech wprowadzą takie ceny jak w USA. Dla porównania, nowa Toyota Camry kosztuje w USA 25.000$, a w Polsce ok, 160.000$. Wpiszcie np. "Bennet Toyota prices" w google :) Czemu zawsze dla Polaków są specjalne ceny? Nie wynika to z róznicy w podatku (VAT vs. sales tax w US to różnica raptem 17%). Mam nadzieję, że tym razem mojego komentarza nie usuniecie.
  • ~Krzysztof
    (2019-08-29 18:04)
    Wszedzie chca tego czlowieka traktowac jak idiote, probujac ubezwlasnowolnic go na kazdym kroku.
  • ~Kubiks
    (2019-08-29 13:51)
    Każdy wie że japonczycy są liderami od przeszło 20lat. Oby tak dalej
  • ~Money
    (2019-08-29 09:55)
    Już laden kilka lat temu Elon Musk powiedział publicznie ze w przyszłości nikt nie ebdzie kupować auta na wlasnosc.Kiedy będzie potrzebowal,wyjdzie na ulice,wsiadzie do pierwszego lub takiego,ktore mu pasuje ,poda adres automatowi a na końcu zapłaci palcem albo teczowka a nwet tylko glosem,bo już dziś sa programy,bezblednie rozpoznające ludzi po tym ,co mowia.
  • ~rudy n
    (2019-08-29 08:09)
    mam japonskie pojazdy od 20 lat wcześniej były ople czy wieśwageny vw etc wciąż warsztat i warsztat nawet szwagier właściciel warsztatu jest na mnie obrażony że nie mam niemieckich aut i go wcale nie odwiedzam...... po co fabryki vw we wrześni jak te marki są bez przyszłości! lepiej dogadać się z japońcami i tyle
  • ~heniaiyrtmy
    (2019-08-28 21:29)
    Wałbrzych staje się miastem z nowoczesnym przemysłem. Dobrze, że zlikwidowano brudne, niebezpieczne dla załóg kopanie. W ciągu 250 lat działalności kopalni Julia zginęło w niej ponad 300 górników.
  • ~Axa
    (2019-08-28 20:52)
    Moze jeszcze zrobią cos z wnetrzem ich samochodow bo jakosc plastikow i spasowania jak i ergonomia wnetrza dalej kuleje....rozumiem ciecie kosztow ale bez przesady to da sie ukryc tak jak robia to niemcy
  • ~żart
    (2019-08-28 19:17)
    Japońce za pózno się porozumieli. Na prowadzeniu Korea Płd. USA lubi takie zagrywki - pod włos.

Może zainteresować Cię też: