Prawo jazdy zbędne. Rząd ruszył z wielką rewolucją

| Aktualizacja:

Nadciąga koniec karania za brak dokumentu prawa jazdy podczas kontroli drogowej. Projekt zmian w Prawie o ruchu drogowym, przygotowany przez Ministerstwo Infrastruktury wspólnie z resortem cyfryzacji, został skierowany do konsultacji publicznych.

wróć do artykułu
  • ~Kierowca
    (2019-05-22 10:10)
    A co w razie wypadku?
  • ~cei
    (2019-05-22 10:16)
    ale bujda z tymi oszczdśnociami a za badani i fotografę to urzędny nie zwrócą a dalczego
  • ~anarchista
    (2019-05-22 10:17)
    od urodzenia jeżdżę bez prawa jazdy,
  • ~paździoch kierowca
    (2019-05-22 10:31)
    No to jak ktoś pojedzie skradzionym autem to może przejść przez kontrolę ?
  • ~Jajajajaj
    (2019-05-22 10:31)
    Gdybym był złośliwy to bym napisał że urzędy szukają kasy żeby zrównoważyc straty...i prawdopodobnie dlatego zmuszają do przejścia na ogrzewanie domów znacznie droższymi źródłami energii np gazem, prądem itp... Jest możliwość że władze miast i gmin wiedzą że spadną wpływy z podobnych danin i żeby utrzymać stan zatrudnienia musz znaleźć inne źródło dochodu... Tak czy nie?
  • ~goyim
    (2019-05-22 10:43)
    wymyślanie koła na nowo - zamiast brać sprawdzone na zachodzie wzorce... No tak, zapomniałem, to: Polin, piekło goyim.
  • ~vida
    (2019-05-22 12:49)
    czyli jak system komputerowy ulegnie awarii to bez problemu będzie można skaradzionym autem jezdzic
  • ~ka-ac
    (2019-05-22 17:29)
    Zniesienie obowiązku wożenia przy sobie prawka to się nazywa "rewolucja w karaniu kierowców". Co jeszcze można gooopiego wymyślić, aby przyciągnąć uwagę czytelnika.
  • ~jaity
    (2019-05-23 00:33)
    A obowiązek pokazania innego dokumentu tożsamości i posiadania smartfona wprowadzą? Bo inaczej jak policjant sprawdzi, z kim ma przyjemność? Pesel to można podać innego człowieka.
  • ~Rex
    (2019-05-23 05:47)
    Beznadziejny pomysł. Dokument to dokument. A nie jakieś informacje w smartfonie.
  • ~Doc
    (2019-05-23 07:51)
    Ja nigdy nie woziłem i nie wożę dokumentów. Mam z tego powodu konsekwencje w postaci 150 zł raz na dwa lata bo tak często mam kontrolę a jeżdżę bardzo dużo różnymi pojazdami.
  • ~Krystek3
    (2019-05-23 11:56)
    A co jak mam prawko z dokumencika? xd

Może zainteresować Cię też: