SOP kupuje dla rządowych VIP-ów limuzyny na ponad 2 mln zł. Na liście najnowsze Audi, które jeździ autonomicznie

| Aktualizacja:

Służba Ochrony Państwa rusza na zakupy. Z nowego planu zamówień publicznych na 2018 rok wynika, że SOP chce wydać przeszło 2 mln zł na nowe samochody reprezentacyjne dla rządowych VIP-ów.  

wróć do artykułu
  • ~DOIĆ POLAKÓW!
    (2018-03-16 14:02)
    DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ!
  • ~znafca
    (2018-03-16 14:06)
    Nic dziwnego, po tch wszystkich wypadkach ...
  • ~Rozbawiony
    (2018-03-16 14:23)
    Pisie elity doją aż miło.
  • ~PL
    (2018-03-16 14:29)
    Dijna zmiana... kasa i jeszcze raz kasa
  • ~Karmen
    (2018-03-16 14:52)
    Jest nadzieja , że takie Audi już nie trafi w drzewo w Oświęcimiu. Ani w inne auta pod Toruniem. Nawet opony z niego nie pospadają.
  • ~max power
    (2018-03-16 15:03)
    Kupią samochody inteligentniejsze od zawartości.
  • ~Atak misia
    (2018-03-16 15:59)
    A do tego auta wsadza za kierownicę pana kazia, kolegę jakiegoś misiewicza.... Good luck
  • ~tosia
    (2018-03-16 16:44)
    Tak jak PO wydoiło obywateli to trudno byłoby komukolwiek powtórzyć wybrać ich ponownie bo będzie jeszcze co kraść.
  • ~Bezdomny
    (2018-03-16 18:55)
    To ja im podarowlem te auta.
  • ~Kierowca
    (2018-03-16 23:57)
    Nie wiem jak oni chca kupic 5szt audi a8 za 2mln zl jak jedna, dobrze wyposazona sztuka kosztuje prawie 1mln zl.
  • ~Helena
    (2018-03-18 01:17)
    po co to wszystko jak za kierownicá idza niewidome bezmozgi
  • ~zorro
    (2018-03-19 03:05)
    Głupota PISuarów jest rozbrajająca.Sikają na nich a oni mówią że deszcz pada,i proszą o jeszcze.
  • ~Cześć komsomolcy Kaczyńskiego
    (2018-04-27 14:54)
    A Audi A8 w wersji karawan dla lidera państwa PiS zamówicie ?
  • ~polski parobek
    (2018-10-15 11:13)
    Jednak Polska to kraj mlekiem i miodem płynący, gdy takie fury używa się jako ****** wozy.

Może zainteresować Cię też: