Yanosik znalazł sposób na mandaty w Europie. Zobacz, w których krajach roi się od fotoradarów

| Aktualizacja:

W zasięgu Yanosika znalazła się niemal cała Europa. Od teraz kierowcy udający się w podróż po krajach Starego Kontynentu zostaną poinformowani o stacjonarnych fotoradarach rejestrujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle. Dodatkowo specjaliści tego systemu przygotowali raport. Niemcy, Belgia, Wielka Brytania czy Polska? W których krajach aż roi się od fotoradarów?

wróć do artykułu
  • ~bertsi
    (2018-02-05 12:46)
    A nie lepiej po prostu jeździć zgodnie z przepisami?
  • ~lolek
    (2018-02-05 13:42)
    Fotoradary w Yanosiku działają dobrze a nawet bardzo dobrze. Szkoda tylko, że nawigacja się często gubi bądź słabo omija zatory.
  • ~Śmiały
    (2018-02-05 14:28)
    Yanosik w ostrzeganiu Jest całkiem spoko. Nawi też ostatnio działa lepiej
  • ~Truck
    (2018-02-05 17:21)
    Typ i rodzaj są to dwie różne sprawy.
  • ~Piotr
    (2018-02-05 19:19)
    Powinna być analiza ilości fotoradarów na 1000km dróg i to jeszcze odpowiedniej jakości a nie na 1000km2. Jadę po drodze a nie po bagnach, jeziorach, polach, lasach itd...
  • ~author
    (2018-02-05 20:34)
    wiecie myśleć za kierownicą nie zaszkodzi, a Yanosik mniej kosztuje niż mandaty...
  • ~Wazer
    (2018-02-05 22:44)
    Waze. Tylko Waze... Yanosik przy nim to pryszcz
  • ~Tomo
    (2018-02-05 23:49)
    PO CHOLERĘ SPRZEDAJECIE URZĄDZENIA SKORO BRAK TEJ OPCJI!!!! CZYM SIE CHWALIĆ SKORO WASZE ORYGINALNE URZĄDZENIA TEGO NIE MAJĄ?!!
  • ~kiko
    (2018-02-06 11:32)
    Dajcie spokój z tym waze, dawno z niczym mi się tak do kitu nie jeździło jak z nim, co chwilęj akieś lagi, spotkać kogoś na drodze to cud, a i nawigacja srednio prowadzi... tak zapowiadali tego waze ze niby dobry, a tu sroooga porażka. Wróciłem po niecałych dwóch dniach do yanosika... A teraz jak jest już na Europe to w ogóle nie ma oczym gadać
  • ~kalek