Dziennikarz "GW" zablokował kolumnę MON. Policjant z KGP dla dziennik.pl: Grozi najwyższy mandat

| Aktualizacja:

Wojciech Czuchnowski z "Gazety Wyborczej" twierdzi, że zablokował jadące na sygnale samochody MON, które próbowały zmusić go do przejazdu na czerwonym świetle. Policjant z KGP w rozmowie z dziennik.pl przyznał, że za coś podobnego grozi najwyższy mandat i punkty karne.

wróć do artykułu
  • ~PSYCHIATRA
    (2017-05-16 12:55)
    WIDAC, ZE CZERWONE BURAKI ZA CNOTE UZNALI LAMANIE PRAWA , a ja na miejscu policji wystapilbym do prokuratury by abrac czerwonemu galganowi prawo jazdy na kwartal i zaplate kilu tysiecznej grzywny za SWIADOME LAMANIE PRZEPISOW RUCHU DROGOWEGO!!!
  • ~zizi
    (2017-04-04 13:37)
    brawo, zatrzymać szkodnika polskiej armi.
  • ~Behemot
    (2017-04-04 09:06)
    Mentalność parobka.
  • ~darek
    (2017-04-04 08:19)
    Powinni mu ********* kilka tysięcy do zapłacenia, odebrać dowód i prawo jazdy a samochód na jego koszt odtransportować na parking policyjny..
  • ~krzyhoo1
    (2017-04-03 22:25)
    A z jakiej paki byle rządowy samochód staje się uprzywilejowany? Wiozący prezydenta, czy premiera i ich odpowiedników goszczących w Polsce - rozumiem. Ale reszta, te setki ministrów, wiceministrów, "Misiewiczów", marszałków, pół-marszałków? A sio, na drzewo obierać banany!!! Np. taki minister Macierewicz, czy wiceminister Kownacki powinni odpowiadać karnie za nakłonienie kierowcy do nieuzasadninego włączenia sygnałów uprzywilejowania i doprowadzenie do wypadków komunikacyjnych
  • ~CORAZ GORSZA ZMIANA SIĘ OBNAŻA SAMA
    (2017-04-02 22:34)
    Ale za to młode grube Myśki mają swoje 5 minut przy boku STARYCH MENTORÓW. OBRZYDLIWE ZACHOWANIE CORAZ GORSZEJ ZMIANY.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-04-02 09:16)
    Pozbawić do końca życia prawo-jazdy. I mandat 5000 zł.
  • ~AD
    (2017-04-02 09:09)
    Postępowanie p. Czuchnowskiego to po prostu protest obywatelski przeciwko nadużyciom obecnej "elity".
  • ~qqq
    (2017-04-02 08:33)
    Dobrze zrobił,m przynajmniej musieli zwolnić i kolejnej limuzyny nie rozwalili. Dla podatnika czysta oszczędność, bo parę milionów zaoszczędzone.
  • ~tad
    (2017-04-02 07:46)
    ciekawe czy policja sprawdzi czy osoba przeworzona na sygnalach miala takie prawo by byc przeworzona jako wip bo niedlugo byle czlonek dob rej zmiany bedzie urzywal kogotow ale nie dziwota to pany a reszta choloty z drogi bo pany jada
  • ~stefek
    (2017-04-02 05:32)
    A dokąd oni tak się spieszą w łyk-endy, pewnie jak zwykle do rodzinnych wiosek rozbijając kolejne samochody. Może lepiej wolniej, ale bezpieczniej furmanką, będzie ekologicznie, ale też tradycyjnie po polsku i na ludowo.
  • ~Xyz23
    (2017-04-01 22:57)
    Polska jest dzikim krajem, rzadzonym przez schamiala faszystowska dzicz, przypisujaca sobie okreslenie lepszy sort.
  • ~amarekr
    (2017-04-01 22:04)
    a tak w ogóle to nie ma to jak dawniej dla młodych bardzo dawniej, była "R" i po bólu
  • ~PiSolog
    (2017-04-01 21:58)
    Zadęcia - jakie to typowe dla PiSuarów. Belka latał na piechotę, Onyszkiewicz jeździł do pracy rowerem. Tusk latał bez bizantyjskiej oprawy ale nie L. Kaczyński. Marnie wyglądają te bizantyjskie oprawy.
  • ~polski cham
    (2017-04-01 21:13)
    Rozumiem, że jedzie Pogotowie Ratunkowe udzielić pomocy choremu, Straż Pożarna do płonącego obiektu, Policja do wypadku, ale urzędasy z MON-u????? Wojna wybuchła??? Ale spasiony pigularzana lub młodociany uczesany na kretynka w okularkach, czy też inny? Pytam się PO CO????
  • ~Kierowca
    (2017-04-01 19:44)
    A jak poznać ile samochodów jedzie w kolumnie. Kolumna może mieć np.1 km. Kiedy ponowić swoją normalną jazdę.
  • ~amarekr
    (2017-04-01 19:31)
    w normalnym kraju to takie zachowanie stwarza zagrożenie dla figuranta i normalny oficer ochrony otwiera ogień z broni palnej do takiego idioty lub zamachowca bo kto inny tak się nie zachowuje a zresztą nie tak dawno byli oficerowie służb komunistycznych, dziennikarze np wyborczej czy inni niedouczeni POlitycy zwani.Nowocześni również, domagali się aby taranować takie przeszkody a nie zatrzymywać się /sprawa kolizji bor w oświęcimiu czy okolicach// normalne idioty naprawdę czemu nas pokarało takimi Po i N wyborczymi
  • ~icki w ataku
    (2017-04-01 15:38)
    Smierdzace GW.no
  • ~helena
    (2017-04-01 15:32)
    Takie rzeczy powinne być przykładnie ukarane, co oni sobie wyobrażają, że teraz będą blokować pojazdy uprzywiliowane?????
  • ~awanpost
    (2017-04-01 15:28)
    a co miał wjechać na czerwonym, aby ktoś w niego walnął. Trole pisowskie troche wyobraźni. I nie prównuj, jeden z drugim, pogotowia do tej sytuacji. Czym później dojedzie tym mniej szók dla Polski!

Może zainteresować Cię też: