Brejza oskarża: kierowca Macierewicza nie był badany na trzeźwość, uciekł z miejsca wypadku [MAMY DOKUMENT]

| Aktualizacja:

Poseł PO Krzysztof Brejza wydaje się prowadzić własne śledztwo w sprawie wypadku, w którym brał udział samochód ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Teraz parlamentarzysta oskarża kierowcę szefa MON.

wróć do artykułu
  • ~zzz
    (2017-02-15 15:57)
    za ucieczkę z miejsca wypadku i nie udzielenie pomocy poszkodowanym są paragrafy oczekuję że prokurator zajmie się kazimierzem
  • ~wiemy kto :)
    (2017-02-15 17:12)
    Przeciez to nic nowego, w tupolewie tez tez jeden pijak zabil przeszlo 100 ludzi i jedna kaczke mowiac zmiescisz sie... PISS broni Antka poniewaz Jarus latami temu jak nie mial jeszcze do tego kotow z nim sie grzmocil.
  • ~ccc
    (2017-02-15 15:34)
    pis ucieczkę ma w genach , zawsze uciekają jak tylko ktoś tupnie
  • ~Radykł
    (2017-02-15 16:09)
    Czas wreszcie skończyć z PIS.
  • ~ja
    (2017-02-15 15:17)
    przegraja wybory i tyle!
  • ~Sz. Bienica
    (2017-02-15 16:29)
    Panicha z PiS rządzą! Wszystko mogą kapuściaki
  • ~kar
    (2017-02-15 14:51)
    Partia Oszustów osiągnęła dno szamba, skąd wydziela się cuchnąca, smrodliwa wydzielina. Rudo-czerwona, obrzydliwie zakłamana, zdegenerowana partia targowiczan śmierdzi strachem przed narodem, przed rozliczeniem, osądzeniem i osadzeniem.
  • ~pat
    (2017-02-15 14:43)
    Szkoda że poseł Brejza nie jest dociekliwy w sprawie Amber Gold, Donalda Tuska i jego syna. Kierowca Macierewicza nie był sprawcą tej kolizji.
  • ~ziut
    (2017-02-15 15:20)
    ze smoleńska Macierewicz też uciekał...
  • ~STANEK
    (2017-02-15 14:58)
    TEN ĆPUN I PIJACZYNA BREJZA PLECIE JAK NA HAJU LUB W STANIE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO . CO ZA MORDA !
  • ~Totalitaryzm
    (2017-02-15 15:19)
    Oskarżenia żadnej Łajzy na nic się nie zdadzą...Totalna głupota ,totalne oszczerstwa nie pomogą Partii Oszustów i złodziei.
  • ~helena
    (2017-02-15 15:55)
    Panie Brejza a dlaczego z taką skrupulatnością nie bada pan waszych afer??? jest ich tyle że na najbliższe 10 lat ma pan co robić!!!!!!!!!!!
  • ~Kwik,Kwik eSBeckie emerytury
    (2017-02-15 16:11)
    Ty Osle, pardon POsle nie bierz takich duzych dzialek ,bo POpuszczasz w POry
  • ~WSI-owy skowyt
    (2017-02-15 16:37)
    Łajza nie Brejza,albo breja .Z szamba
  • ~przenikliwy mateusz
    (2017-02-15 17:55)
    To już jest koniec PO- sztandar wyprowadzić ...
  • ~ ect ...
    (2017-02-15 17:38)
    Kierowca BOR nie był sprawcą kolizji, a uczestnikiem związku przyczynowo-skutkowego na drodze publicznej i jako funkcjonariusz BOR, poruszający się pojazdem uprzywilejowanym, mający VIP-a na pokładzie, będący w trakcie wykonywania czynności służbowych, w związku z wykonywanym zadaniem, nie ma obowiązku zatrzymywania się na żądanie ŻADNEGO patrolu drogówki, która ma obowiązek ustawowy udzielenia pomocy pojazdowi BOR, jako uprzywilejowanemu w ruchu!!! ZROZUMIAŁ pan Brejza? Jeśli jeszcze nie, to TRZEBA NATYCHMIAST ODEBRAĆ MU PRAWO JAZDY, JAKO OSOBIE NIEBEZPIECZNEJ I NIEUPRAWNIONEJ DO KIEROWANIA POJAZDEM W RUCHU. NIE ZNA NAWET PODSTAW PRAWA O RUCHU DROGOWYM!!!
  • ~polonos
    (2017-02-15 17:03)
    Macierewicz współwinny mataczenia po karambolu, który spowodował. Zamknąć ich.
  • ~ciekawski
    (2017-02-15 16:05)
    Ciekawe. Ucieczki to sprawa genetyczna, czy cecha nabyta?
  • ~SIARA
    (2017-02-16 01:30)
    Poseł PO Krzysztof Brejza to niech sie walnie w beke I zakisi na zime co za pajace z PO zamiast zaczac cos robic to oni szukaja dziury w calym niech oni sie wezma juz za robote albo niech sprawdza pania bufetowa waltz co nakradla miliony w warszawie
  • ~Świry